See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zhotovení projektové dokumentace, získání veřejnoprávního povolení k umístění stavby a zajištění uzavření smluv dle ustanovení § 104 ZEK - Region 1
Beschreibung: Zhotovení projektové dokumentace, získání veřejnoprávního povolení k umístění stavby a zajištění uzavření smluv dle ustanovení § 104ZEK a zajištění vyplnění dotazníku SOCAM u adresních míst
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1_IO20_1
Interne Kennung: Část 1_IO20_1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2_IO20_2
Interne Kennung: Část 2_IO20_2