849-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen – Postępowanie konkursowe nr 5
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie konkursowe nr 5
BeschreibungPrzedmiotem Konkursu ofert jest wybór wykonawcy – Przyjmującego Zamówienia - przedmiotu zamówienia obejmującego udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych do świadczeń opieki zdrowotnej.
Interne Kennung5/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelKonkurs ofert na zawarcie umowy o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne na potrzeby Szpitala Wielospecjalistycznego im. L. Błażka w Inowrocławiu
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wybór wykonawcy -Przyjmującego Zamówienia na świadczenia zdrowotne na potrzeby Szpitala Wielospecjalistycznego im. L. Błażka w Inowrocławiu
Interne Kennung5/25
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens