See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA TRANSPORTU POJEMNIKÓW CENTRALNEJ STERYLIZATORNI ORAZ WYROBÓW MEDYCZNYCH
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu pojemników centralnej sterylizatorni oraz wyrobów medycznych. 2. Nazwa przedmiotu wg Wspólnego Słownika Zamówień: CPV 60130000-8- usługi transportowe. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szacowane ilości oraz warunki, na jakich będzie realizowany przedmiot zamówienia, określają załączniki (opis przedmiotu zamówienia, projekt umowy, formularz oferty). 4. Wykonawca w ramach świadczonej usługi zobowiązany jest do stosowania i przestrzegania obowiązujących w przedmiocie zamówienia przepisów prawa, posiadać stosowne uprawnienia oraz ponosi pełną odpowiedzialność w przypadku ich naruszenia. 5. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy osoby/osób wykonujących czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia. 6. Najpóźniej przed zawarciem umowy, Wykonawca przekaże Zamawiającemu oświadczenie o spełnieniu wymogu, o którym mowa w ust. 5 tj. iż osoba/osoby wykonujące czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia będą zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy. 7. Zamawiający na każdym etapie realizacji umowy ma prawo do zweryfikowania oświadczenia wykonawcy/podwykonawcy (dot. formy zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 5). W tym celu uprawniony jest w szczególności do zwrócenia się do właściwego inspektoratu pracy o przeprowadzenie kontroli. 8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy pzp. 10. Wykonawca jest zobowiązany posiadać dobrowolne ubezpieczenie OC o wartości wskazanej w projekcie umowy. Najpóźniej przed zawarciem umowy, Wykonawca przekaże Zamawiającemu dokumenty potwierdzające spełnienie tego wymogu.
Vorherige Bekanntmachung: 759615-2025
Interne Kennung: D10.251.108.F.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0003
Interne Kennung: D10.251.108.F.2025.1