2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie collectieve zorgverzekering voor minima
Beschreibung: De Gemeente Smallingerland is voornemens om aan Friesland Zorgverzekeraar de opdracht te gunnen voor het aanbieden van de collectieve zorgverzekering voor minima. Middels deze aankondiging worden partijen hiervan op de hoogte gesteld en de gelegenheid geboden om eventuele bezwaren kenbaar te maken. 1987 verzekerden
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Collectieve zorgverzekering voor minima
Beschreibung: Het bieden van de collectieve zorgverzekering voor minima. 1987 verzekerden
Interne Kennung: 1