849241-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – UL038619 Ústí n. L., Peškova, Picassova – rekonstrukce vodovodu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUL038619 Ústí n. L., Peškova, Picassova – rekonstrukce vodovodu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v rekonstrukci vodovodu v Ústí nad Labem, v ulici Peškova a Picassova. Předmětem rekonstrukce je poruchové trubní vedení, které bude v materiálovém provedení HDPE DN/OD160 a DN/OD90 SDR11 celkové délce 799,83 m. Rekonstrukce bude probíhat otevřeným výkopem v pažené rýze. Úsek 1 začíná pojením u č.p.543 v chodníku a pokračuje v zeleni podél objektu, kde je umístěn nadzemní hydrant pro požární účely. Následně vodovod přechází asfaltobetonovou komunikaci ulice Peškova a směřuje do ulice Picassova s napojením č.p.544, 545 a 546. Poté je vodovod veden v komunikaci ulice Picassova a napojen na stávající zrekonstruovaný vodovod. Úsek 2 začíná napojením na stávající zrekonstruovaný vodovod v chodníku ul. Peškova u č.p.532. Trasa pokračuje v zeleni, kde je armaturní komora s redukčními ventily. Tyto ventily již neplní svůj účel, jelikož byl vodovod spojen do jednoho tlakového pásma a budou tedy odstraněny z armaturní komory včetně příslušenství (zpětné klapky, šoupata, vzdušníky) a nahrazeny PEHD potrubím DN/OD160 (15,95 m), prostupy budou utěsněny řetězovým těsněním. Následně trasa pokračuje stále v zeleni a kříží vysokotlaký plynovod. Na trase je vysazen podzemní hydrant DN80 pro účely odkalení vodovodního řadu. Vodovodní řad V2 se napojuje na řad V3 v zeleni za křížením topného kanálu (křížení pod kanálem) u č.p.510. Na trase je nutné kácení 3 ks vzrostlých stromů, demontáž a zpětná montáž veřejného osvětlení. Úsek 3 začíná v armaturní komoře napojením na stávající potrubí šoupětem DN150 a pokračuje trasou v chodníku a zeleni. Následně je trasa vedena podél panelového bytového domu č.p.505, 506, 507, kde kříží topný kanál (křížení pod kanálem). Na trase je nutné kácení 2 ks vzrostlých stromů, demontáž a zpětná montáž veřejného osvětlení v počtu 2 ks. Následně je trasa vedena podél komunikace ulice Peškova v zeleni. Na konci řadu u č.p.512 je podzemní hydrant pro odkalení řadu. Úsek 4 začíná v zeleni odbočením z řadu V3 u č.p.508, kde kříží řad topný kanál (křížení pod kanálem) a pokračuje k č.p.509. Na konci řadu je podzemní hydrant DN80 pro odkalení řadu. Úsek 5 začíná napojením na řad V3 šoupětem DN80 u č.p.505 a pokračuje podél komunikace ulice Peškova. Po cca 51 m řad končí přípojkou pro č.p.504. Na řadu je podzemní hydrant DN80 pro odkalení řadu.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 45232424 Bau von Abwasserausmündungsstellen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45232153 Bauarbeiten für Wassertürme, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 45232424 Bau von Abwasserausmündungsstellen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232153 Bauarbeiten für Wassertürme, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste