2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produkcja materiałów oraz przeprowadzenie kampanii internetowej na temat inwestycji w ochronie zdrowia ze środków KPO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest produkcja materiałów i przeprowadzenie działań o charakterze informacyjno-edukacyjno-promocyjnym dla kampanii KPO na rzecz Ministerstwa Zdrowia, w tym: opracowanie strategii, projekty graficzne, zakup i optymalizacja kampanii banerowej, przeprowadzenie kampanii contentowej, produkcja podcastów, wykonanie zdjęć i rolek, zgodnie z wytycznymi Zamawiającego podanymi w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) Działania te kierowane są bezpośrednio do ogółu społeczeństwa z uwzględnieniem grup szczególnie zainteresowanych reformami systemu ochrony zdrowia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załączniki nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 636328-2025
Interne Kennung: ZZP.ZP.411.137.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Kampania informacyjno-promocyjna potrzebna jest jak najszybciej ze względu na krótki okres trwania realizacji inwestycji ze środków KPO oraz małej świadomości wśród społeczności na temat korzyści wynikających z realizowanych przedsięwzięć w ramach KPO w ochronie zdrowia. Rynek związany z rodzajem realizowanych usług skupia profesjonalne podmioty, w związku z czym, każdy z tych podmiotów jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zamówienia, gdy termin składania ofert ulegnie skróceniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakres zamówienia: a) opracowanie strategii kampanii dla wszystkich działań, b) zaprojektowanie graficzne materiałów kampanii (banery, grafiki, infografiki, krótkie filmy animowane), c) zakup i optymalizacja kampanii banerowej w internecie (GDN), d) zaplanowanie i przeprowadzenie kampanii contentowej na portalach horyzontalnych, e) produkcja i realizacja podcastów, f) wykonanie zdjęć oraz tzw. rolek na media społecznościowe. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1 do SWZ Przedmiotowe Środki Dowodowe: Na podstawie art. 105 oraz art. 106 ustawy Pzp. w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny ofert lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia, Zamawiający żąda od Wykonawców przedstawienia następujących dokumentów: 2.1.1. wstępna strategia kampanii 2.1.2. baner 336x250 px - tematyka badania naukowe, 2.1.3. infografika 600 x 1800 px – tematyka cyfryzacja szpitali, 2.1.4. post na media społecznościowe – tekst plus grafika – tematyka: konkurs dla szpitali zrzeszonych w Krajowej Sieci Kardiologicznej pod kątem oczekiwanych korzyści dla pacjentów (emisja po rozstrzygnięciu konkursu), 2.1.5. artykuł – tekst plus grafika/zdjęcie – temat: dotychczasowe zmiany i korzyści z inwestycji, które są realizowane przez Ministerstwo Zdrowia ze środków KPO w ochronie zdrowia (na dzień pisania artykułu); 2.1.6. scenariusz rolki na media społecznościowe zgodnie z zadaniem 2.6. OPZ – temat: inwestycja w infrastrukturę na jednej (dowolnie wybranej) uczelni medycznej dofinansowanej ze środków KPO. 2.2. Zgodnie z art. 107 ust 1 ustawy Pzp. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą, 2.3. Dokumenty, o których mowa powyżej są składane w sposób przewidziany w przepisach wydanych na podstawie art. 70 ustawy Pzp., tj. w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 2.4. Zamawiający zgodnie art. 107 ust 3 ustawy Pzp nie przewiduje możliwości uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w pkt 2.1.1., 2.1.2., 2.1.3., 2.1.4., 2.1.5, 2.1.6 gdyż te przedmiotowe środki dowodowe będą służyć potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert. 2.5. W przypadku nie załączenia do oferty przedmiotowych środków dowodowych, wymienionych w pkt 2.1.1., 2.1.2., 2.1.3., 2.1.4., 2.1.5, 2.1.6 oferta Wykonawcy zostanie odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c. ustawy Pzp. 2.6. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski.