2. Verfahren
Verfahren
Titel: Praktijk ondersteuning Huisartsen Jeugd
Beschreibung: De opdracht wordt verleend voor het begeleiden en behandelen van jongeren. Middels inzet van POH-jeugd bij- en/of voor huisartsen. Met als doel het vergroten van de ondersteuningsmogelijkheden in de huisartsenpraktijk voor jeugdige patiënten en hun ouders. Een zorgorganisatie die medewerkers POH-Jeugd biedt. Gemiddeld wordt er uitgegaan van 32 uur per week. De geraamde waarde is berekend over een periode van vier jaar. Een jaar met optie tot verlenging van drie keer één jaar.
Interne Kennung: 824958
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aard van de opdracht betreft dienstverlening zoals beschreven in bijlage XIV van de aanbestedingswet. De waarde van de opdracht overschrijdt niet de verhoogde drempel welke gesteld is voor sociale en specifieke diensten. Gezien het specialistische karakter is het niet te verwachten dat andere partijen dan Stichting ZIO Geestelijke GezondheidsZorg interesse hebben in deze opdracht. Om deze reden wordt een ‘vrijwillig transparantie vooraf’ als best passende procedure gezien.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1