2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitgebreide Gevarenverzekering
Beschreibung: De aanbesteding betreft de uitgebreide gevarenverzekering van de Gemeente De Bilt Het verzekerde bedrag bedraagt circa € 300.000.000,00
Interne Kennung: INK/DEBILT/1454459
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht is voorbehouden aan verzekeraars en gevolmachtigden van verzekeraars.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Uitgebreide gevarenverzekering gemeente De Bilt
Beschreibung: Uitgebreide gevarenverzekering gemeente De Bilt ingangsdatum 1-1-2027 De verzekerde waarde zal worden opgenomen in het bestek bij de aankondiging van de aanbesteding in 2026.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De verzekeringsovereenkomst wordt aangegaan voor een periode van 36 maanden met een wederzijdse optie tot verlenging van 12 maanden.