2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usługi dystrybucji na rzecz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usługi dystrybucji na rzecz Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Gliwicach. 2. Zamówienie składa się z następujących części: Część I: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usługi dystrybucji do punktów poboru RZGW w Gliwicach OSD Tauron Dystrybucja S.A. obszar jeleniogórski, legnicki, opolski, wałbrzyski i wrocławski; Część II: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usługi dystrybucji do punktów poboru RZGW w Gliwicach OSD Tauron Dystrybucja S.A. obszar bielski, będziński, częstochowski, krakowski i tarnowski; Część III: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usługi dystrybucji do punktów poboru RZGW w Gliwicach OSD Tauron Dystrybucja S.A. obszar gliwicki; 3. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej będzie odbywać się do punktów poboru energii elektrycznej (zwanych dalej PPE) wymienionych w Załączniku Nr 2 do SIWZ (odpowiednio dla każdej z części zamówienia). II. 1. Odbiorca przewiduje możliwość zwiększenia dostaw energii elektrycznej z zastosowaniem prawa opcji. 2. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia dostaw energii elektrycznej na warunkach określonych w Umowie o kolejne 20% wartości netto Umowy (świadczenia podstawowego), o której mowa w § 9 ust. 8 pkt 1 umowy. 3. Odbiorca uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od dodania nowych PPE lub zwiększenia zapotrzebowania na dostawę energii elektrycznej w posiadanych już PPE. 4. Rozliczenie zwiększenia zapotrzebowania na dostawę energii elektrycznej w posiadanych PPE i dodatkowych punktów odbioru będzie się odbywać odpowiednio do podstawowej części zamówienia i według tej samej stawki rozliczeniowej. 5. Odbiorca nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. 6. W przypadku nieskorzystania przez Odbiorcę z prawa opcji Sprzedawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 7. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli Odbiorcy wykonania zamówienia w ramach prawa opcji i złożenie odpowiedniego pisemnego zamówienia wykraczającego poza dostawy energii elektrycznej stanowiące zamówienie podstawowe, które musi być złożone w okresie obowiązywania umowy. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałych dokumentach postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 657758-2025
Interne Kennung: C.ROZ.2710.146.2025.APS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część I: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usługi dystrybucji do punktów poboru RZGW w Gliwicach OSD Tauron Dystrybucja S.A. obszar jeleniogórski, legnicki, opolski, wałbrzyski i wrocławski;
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz warunki realizacji zadania określone są w dokumentacji postępowania.
Los: LOT-0003
Titel: Część II: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usługi dystrybucji do punktów poboru RZGW w Gliwicach OSD Tauron Dystrybucja S.A. obszar bielski, będziński, częstochowski, krakowski i tarnowski
Interne Kennung: C.ROZ.2710.146.2025.APS - Część 2
Los: LOT-0004
Titel: Część III: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usługi dystrybucji do punktów poboru RZGW w Gliwicach OSD Tauron Dystrybucja S.A. obszar gliwicki
Interne Kennung: C.ROZ.2710.146.2025.APS - Część 3