2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jaj
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa jaj realizowana do 16 WOG 2. Zakres zamówienia - postępowanie podzielono na dwa zadania: Zadanie 1 a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno Zadanie 2 a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec b) Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz W ilościach wskazanych w formularzu ofertowym – załącznik do SWZ 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, a w szczególności w: a) opisie przedmiotu zamówienia b) projekcie umowy
Vorherige Bekanntmachung: 671640-2024
Interne Kennung: 461/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa jaj realizowana do 16 WOG Zadanie 1 a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Oleszno W ilościach wskazanych w formularzu ofertowym – załącznik do SWZ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, a w szczególności w: a) opisie przedmiotu zamówienia b) projekcie umowy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 Ustawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 400 % zamówienia podstawowego w zadaniu nr 1, 2, przy czym prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy. Cena jednostkowa prawa opcji będzie taka sama jak zamówienia podstawowego, określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem. Zamawiający zastrzega, że realizacja przedmiotu umowy („ilości podstawowej” i „ilość w opcji”) uzależniona jest od zapewnienia i przydzielenia przez organ nadrzędny w planie finansowym środków finansowych na realizację przedmiotu umowy oraz do wysokości znajdującej pokrycie w planie finansowym.
Los: LOT-0002
Titel: Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa jaj realizowana do 16 WOG Zadanie 2 a) Magazyn żywnościowy 16 WOG Złocieniec b) Magazyn żywnościowy 16 WOG Wałcz W ilościach wskazanych w formularzu ofertowym – załącznik do SWZ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ, a w szczególności w: a) opisie przedmiotu zamówienia b) projekcie umowy