2. Verfahren
Verfahren
Titel: Restaurování tří oltářů z baziliky sv. Vavřince a sv. Zdislavy v Jablonném v Podještědí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení restaurátorských prací a souvisejících služeb, spočívajících v celkové restaurátorské obnově 3 oltářů v Bazilice, a to oltáře Panny Marie Růžencové, oltáře Piety (sv. Kříže) a oltáře sv. Josefa, tvořících ve svém souhrnu část ucelené oltářní architektury Baziliky, přičemž veškeré činnosti (služby, práce, dodávky), vymezující předmět díla, jsou podrobně specifikovány v technické dokumentaci (vč. restaurátorských záměrů a rozhodnutí a doporučení orgánů státní památkové péče), která tvoří nedílnou přílohu zadávací dokumentace. Součástí závazného vymezení předmětu plnění je rovněž položkový slepý rozpočet, který tvoří nedílnou přílohu zadávací dokumentace. Vybraný dodavatel bude povinen dílo zrealizovat v plném souladu s touto zadávací dokumentací, technickou dokumentací, oceněným soupisem (rozpočtem) a vzorovou smlouvou o dílo, která tvoří nedílnou přílohu zadávací dokumentace. Zadávací dokumentace je plně uveřejněna na profilu zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: KDJP-2024/1