84951-2026 - Ergebnis
Tschechien – Datendienste – POSKYTOVÁNÍ GSM SLUŽEB 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPOSKYTOVÁNÍ GSM SLUŽEB 2025
BeschreibungPředmětem zakázky je poskytování GSM služeb. Veřejná zakázka je dělena dvě části, a to na: 1. část: Hlasové služby spojené s datovými službami– hlasové služby budou poskytovány pro minimálně 200 ks telefonních čísel a maximálně pro 300 ks telefonních čísel, přičemž u některých z čísel budou poskytovány i datové služby. Hlasové služby a datové služby budou rozděleny na 2 základní tarify. Minimální požadavky na jednotlivé tarify: • Tarif 1, neomezené volání a SMS a 15 GB plnou rychlostí, po vyčerpání bude rychlost omezena na 500Kbit/s do konce měsíce • Tarif 2, neomezené volání a SMS a 30 GB plnou rychlostí, po vyčerpání bude rychlost omezena na 10Mb/s do konce měsíce 2. část: Datové služby pro zařízení M2M – datové služby M2M pro minimálně 600 ks a maximálně 1300 ks telefonních čísel s datovými službami, která jsou instalována v zastávkových Informačních elektronických panelech, stacionárních validátorech na železničních stanicích a zastávkách na území Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje (dále jen IDS JMK), validátorech a jízdenkových automatech ve vozidlech v rámci autobusové a železniční dopravy IDS JMK (dále jen ELP, VAL a AUT) a využívají se k odbavování a informování cestující veřejnosti. Dále skupina SIM karet určená k mobilnímu připojení internetu bez APN pro tablety, NB a modemy.
Interne KennungP25V00003452
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des VerfahrensJednací řízení bez uveřejnění dle ust. § 63 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72300000 Datendienste
5. Los
LosLOT-0001