849528-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Elektrische Ausrüstung – Rámcová dohoda na dodávku dobíjecích stanic pro elektromobily
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávku dobíjecích stanic pro elektromobily
BeschreibungCílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem (dále jen „Rámcová dohoda“), jejímž předmětem budou dodávky dobíjecích stanic pro elektromobily ve třech výkonových variantách 200kW+, 300kW+ a 400kW podrobněji specifikovaných v části 4 zadávací dokumentace (dobíjecích stanice dále též jen jako „DS“). Dodávky budou probíhat na základě dílčích smluv (dílčích veřejných zakázek) zadávaných na základě rámcové dohody, a to až do maximálního počtu stanoveného v rámcové dohodě. Bližší specifikace v zadávací dokumentaci.
Interne KennungTechnologie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001