2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie vooraf beheer en onderhoud Banjaard gebied
Beschreibung: De opdracht omvat onder andere strandreiniging, onderhoud van de strandvoorzieningen en overige werkzaamheden zoals o.a. uitvoering van operationele taken, waaronder afvalbeheer en het onderhouden van contact met strandexploitanten en de reddingsbrigade. € 110.886 per jaar
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90680000 Strandreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat onder andere strandreiniging, onderhoud van de strandvoorzieningen en overige werkzaamheden zoals gespecificeerd in het bestek. € 110.886 per jaar
Interne Kennung: 1