849575-2025 - Ergebnis
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering gemeente Gouda
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering gemeente Gouda
BeschreibungHet betreft een brandverzekering op basis van een uitgebreide gevaren dekking ten behoeve van de eigendommen van de gemeente Gouda. Zie de toelichting in het bestek.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 3 jaar (1-1-2026 tot 1-1-2029). Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend stilzwijgend te verlengen met wederzijdse goedkeuring voor een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 9 jaar is bereikt.
849575-2025 - Resultaat
Nederland – Brandverzekeringen – Brandverzekering gemeente Gouda
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Brandverzekering gemeente Gouda
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: