2. Verfahren
Verfahren
Titel: SYNERGYS – vědeckovýzkumná činnost v oblasti geodynamiky, termohydraulického modelování a pevnostních vlastností hornin
Beschreibung: Předmětem plnění je realizace komplexních vědeckovýzkumných činností zaměřených na geodynamické jevy a termohydraulickomechanické (THM) modelování. Činnosti zahrnují zejména monitoring pomalých posunů a seismicity s využitím technologií 3D dilatometrů, globálních navigačních satelitních systémů a krátkoperiodických seismometrů v rámci realizace hlubinných geotermálních vrtů v lokalitě Litoměřice a vyhodnocení termohydraulických a mechanických vlastností hornin pro účely extrakce geotermální energie a ukládání tepelné energie do horninového prostředí s využitím matematického modelování a laboratorních zkoušek. Součástí předmětu plnění je rovněž vyhodnocení netechnických dopadů využívání geotermální energie na regionální úrovni na základě sociologických dat. Zadavatel upozorňuje, že výstupy vědeckovýzkumné činnosti budou zahrnuty do výstupů širokého řešitelského týmu SYNERGYS, jehož součástí jsou rovněž zahraniční experti; z tohoto důvodu je nezbytné, aby výstupy či alespoň jejich klíčové součásti byly dodány rovněž v anglickém jazyce a členové vědeckovýzkumného týmu dodavatele (technici), byli schopni dané výstupy prezentovat a diskutovat v mezinárodním prostředí.
Interne Kennung: VZ/25/121
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten
5. Los
Los: LOT-0001