849689-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kalkulation und Überwachung der Kosten – Provozovatel ES ORP Beroun
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvozovatel ES ORP Beroun
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky na služby je výkon činností Provozovatele ES ORP Beroun spočívající v činnosti provozovatele komunitní energetiky, v činnosti městského energetika a v činnosti koordinátora ES.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71244000 Kalkulation und Überwachung der Kosten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 09310000 Elektrizität, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungCílem města Beroun je využití OZE a maximalizace úspory energií v rámci veřejných budov v rámci lokality města a následně správního obvodu ORP.
Interne KennungProvozovatel ES ORP Beroun