See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego Gminie Miejskiej Słupca
Beschreibung: Celem zaciągnięcia kredytu długoterminowego jest sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów do wysokości 6 000 000,00 zł
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Celem zaciągnięcia kredytu długoterminowego jest sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu kredytów do wysokości 6 000 000,00 zł.