2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi sporządzenia operatu szacunkowego wyceny zabudowanej działki nr 375/3 położonej w Świdwinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi sporządzenia operatu szacunkowego wyceny zabudowanej działki nr 375/3 o powierzchni 0,0199 ha, (KW nr KO2B/00018867/6) położonej w obrębie 0009 Świdwin, w związku z przeznaczeniem jej do zbycia (zabudowę stanowi niezakończona budowa bez pozwolenia na użytkowanie). 2. Zamówienie podzielone nie jest na części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 - Projektowane postanowienia umowy. 4. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień: 70300000-4 Obsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności umowy.
Interne Kennung: DZP-OS.2610.447.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem -https://amw.ezamawiajacy.pl
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Wykonanie usługi sporządzenia operatu szacunkowego wyceny zabudowanej działki nr 375/3 położonej w Świdwinie