See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU LABORATORYJNEGOW PODZIALE NA ZADANIA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „DOSTAWA SPRZĘTU LABORATORYJNEGO W PODZIALE NA ZADANIA” (5 ZADAŃ): Zadanie I: Suszarka liofilizacyjna 42513100-6 Urządzenia mrożące Zadanie II: Inkubator mikrobiologiczny z wymuszonym obiegiem powietrza z chłodzeniem kompresorowym CPV: 33152000-0 Inkubatory Zadanie III: Komora klimatyczna CPV: 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Zadanie IV: Kompaktowa komora anaerobowa CPV: 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) Zadanie V: Wytrząsarka CPV: Wstrząsarki i akcesoria
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513100 Tiefkühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Suszarka liofilizacyjna
Beschreibung: Suszarka liofilizacyjna 42513100-6 Urządzenia mrożące
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Inkubator mikrobiologiczny z wymuszonym obiegiem powietrza z chłodzeniem kompresorowym
Beschreibung: Inkubator mikrobiologiczny z wymuszonym obiegiem powietrza z chłodzeniem kompresorowym CPV: 33152000-0 Inkubatory
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
Los: LOT-0003
Titel: Komora klimatyczna
Beschreibung: Komora klimatyczna CPV: 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Kompaktowa komora anaerobowa
Beschreibung: Kompaktowa komora anaerobowa CPV: 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Wytrząsarka
Beschreibung: CPV: 38436000-0: Wstrząsarki i akcesoria
Interne Kennung: Zadanie nr 5