See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup gazu ziemnego CNG od PGNiG OD Sp. z o.o. na stacji paliw CNG Łódź ul. Zamiejska 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazu z sieci gazowej w celu sprzedaż paliwa gazowego do silników spalinowych sprężonego gazu CNG dla samochodów MPO-Łódź Sp. z o.o. na stacji paliw w Łodzi ul. Zamiejska 1 w ilości 350 000 m3 w okresie 12 miesięcy.
Interne Kennung: ZP/23/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001