2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie prowadzenia przez GOT sprzedaży Biletu Elektronicznego dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca zintegrowanej z Systemem FALA i Karty Turysty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie prowadzenia przez GOT sprzedaży za pośrednictwem sieci Internet, Biletu Elektronicznego dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca zintegrowanej z Systemem FALA i Karty Turysty
Interne Kennung: ZP/18/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66151100 Privatkunden-Dienstleistungen im elektronischen Handel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: usług w zakresie prowadzenia przez GOT sprzedaży za pośrednictwem sieci Internet, Biletu Elektronicznego dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca zintegrowanej z Systemem FALA i Karty Turysty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie prowadzenia przez GOT sprzedaży za pośrednictwem sieci Internet, Biletu Elektronicznego dla posiadaczy Gdańskiej Karty Mieszkańca zintegrowanej z Systemem FALA i Karty Turysty”