2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka bateriových operačních univerzálních pohonných jednotek pro kliniky ortopedie, plastiky a chirurgie vč. servisu
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je dodávka bateriových operačních univerzálních pohonných jednotek pro kliniky ortopedie, plastiky a chirurgie včetně příslušenství dle technické specifikace, a dále pak poskytování záručního, pozáručního a mimozáručního servisu.
Interne Kennung: Z031/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001