849874-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej, ul. Baczyńskiego 1, 55-200 Oława. 2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 137 zadań. 3. Ilości, charakterystykę oraz parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określono w Załącznikach nr 1, 5, 5a, 5d i 9 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ). 4. Ilości zawarte w Załączniku nr 9 są ilościami orientacyjnymi. Zamawiający sukcesywnie w miarę występujących potrzeb będzie każdorazowo ustalał wielkość zamówienia (rodzaj i ilość artykułów które należy dostarczyć). 5. Wykonawca nie będzie domagał się realizacji pełnej ilości przedmiotu zamówienia opisanego w Załączniku nr 9, a także nie będzie domagał się od Zamawiającego odszkodowania z tego tytułu, z zastrzeżeniem, że Zamawiający wykorzysta nie mniej niż 50 % asortymentu.
Interne Kennung: ZOZ/DZP/PN/23/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr: 1 - Cewniki, dreny, kanki, zgłębniki
Beschreibung: Zadanie nr: 1 - Cewniki, dreny, kanki, zgłębniki - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 1 - Cewniki, dreny, kanki, zgłębniki
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr: 2 - Embolektomia, cewniki do żył centralnych, igły do znieczuleń
Beschreibung: Zadanie nr: 2 - Embolektomia, cewniki do żył centralnych, igły do znieczuleń - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 2 - Embolektomia, cewniki do żył centralnych, igły do znieczuleń
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr: 3 – Osłony na ramię C
Beschreibung: Zadanie nr: 3 – Osłony na ramię C - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 3 – Osłony na ramię C
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr: 4 - Elektromedycyna
Beschreibung: Zadanie nr: 4 - Elektromedycyna - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 4 - Elektromedycyna
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr: 5 - Sterylizacja
Beschreibung: Zadanie nr: 5 - Sterylizacja - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 5 - Sterylizacja
Haupteinstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr: 6 – Rękawice diagnostyczne
Beschreibung: Zadanie nr: 6 – Rękawice diagnostyczne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 6 – Rękawice diagnostyczne
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr: 7 – Kaniule, aparaty do przygotowywania i pobierania leków z butelek
Beschreibung: Zadanie nr: 7 – Kaniule, aparaty do przygotowywania i pobierania leków z butelek - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 7 – Kaniule, aparaty do przygotowywania i pobierania leków z butelek
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr: 8 – Testy do sterylizacji.
Beschreibung: Zadanie nr: 8 – Testy do sterylizacji - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 8 – Testy do sterylizacji.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr: 9 Rękawice chirurgiczne
Beschreibung: Zadanie nr: 9 Rękawice chirurgiczne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 9 Rękawice chirurgiczne
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr: 10 - Strzykawki, igły
Beschreibung: Zadanie nr: 10 - Strzykawki, igły - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 10 - Strzykawki, igły
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr: 11 - Rurki
Beschreibung: Zadanie nr: 11 - Rurki - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 11 - Rurki
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr: 12 – Łyżki i rękojeści
Beschreibung: Zadanie nr: 12 – Łyżki i rękojeści - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 12 – Łyżki i rękojeści
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr: 13 Pojemniki z formaliną
Beschreibung: Zadanie nr: 13 Pojemniki z formaliną - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 13 Pojemniki z formaliną
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14: Autoczytnik do inkubacji
Beschreibung: Zadanie nr 14: Autoczytnik do inkubacji - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 14: Autoczytnik do inkubacji
Haupteinstufung (cpv): 38910000 Geräte für Hygieneüberwachung und -prüfung
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr: 15 – Akcesoria do systemu ssącego i oddechowego
Beschreibung: Zadanie nr: 15 – Akcesoria do systemu ssącego i oddechowego - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 15 – Akcesoria do systemu ssącego i oddechowego
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr: 16 - Akcesoria do aparatów elektrochirurgicznych
Beschreibung: Zadanie nr: 16 - Akcesoria do aparatów elektrochirurgicznych - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 16 - Akcesoria do aparatów elektrochirurgicznych
Haupteinstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr: 17 – Pojemniki na próbki
Beschreibung: Zadanie nr: 17 – Pojemniki na próbki - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 17 – Pojemniki na próbki
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr: 18 – Nebulizacja i akcesoria do urządzeń
Beschreibung: Zadanie nr: 18 – Nebulizacja i akcesoria do urządzeń - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 18 – Nebulizacja i akcesoria do urządzeń
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr: 19- Test wód płodowych
Beschreibung: Zadanie nr: 19- Test wód płodowych - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 19- Test wód płodowych
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr: 20 - Różne
Beschreibung: Zadanie nr: 20 - Różne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 20 - Różne
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - Butelki do receptury
Beschreibung: Zadanie nr 21 - Butelki do receptury - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 21 - Butelki do receptury
Haupteinstufung (cpv): 39225710 Flaschen
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 Kaniule bezpieczne
Beschreibung: Zadanie nr 22 Kaniule bezpieczne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 22 Kaniule bezpieczne
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr: 23- Nasadka do amniotomii
Beschreibung: Zadanie nr: 23- Nasadka do amniotomii - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 23- Nasadka do amniotomii
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr: 24 - Buty 2
Beschreibung: Zadanie nr: 24 - Buty 2 - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 24 - Buty 2
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr: 25- Opatrunek hemostatyczny do tętnic
Beschreibung: Zadanie nr: 25- Opatrunek hemostatyczny do tętnic - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 25- Opatrunek hemostatyczny do tętnic
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr: 26 – Klipsy
Beschreibung: Zadanie nr: 26 – Klipsy - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 26 – Klipsy
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr: 27 – Zestaw do toalety jamy ustnej
Beschreibung: Zadanie nr: 27 – Zestaw do toalety jamy ustnej - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 27 – Zestaw do toalety jamy ustnej
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr: 28 - Odsysanie pola operacyjnego
Beschreibung: Zadanie nr: 28 - Odsysanie pola operacyjnego - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 28 - Odsysanie pola operacyjnego
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr: 29 - Cewniki do terapii
Beschreibung: Zadanie nr: 29 - Cewniki do terapii - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 29 - Cewniki do terapii
Haupteinstufung (cpv): 33141624 Verabreichungsausrüstung
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr: 30 - Oznaczniki chirurgiczne
Beschreibung: Zadanie nr: 30 - Oznaczniki chirurgiczne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 30 - Oznaczniki chirurgiczne
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr: 31 – Akcesoria anestezjologiczne
Beschreibung: Zadanie nr: 31 – Akcesoria anestezjologiczne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 31 – Akcesoria anestezjologiczne
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr: 32 - Części wymienne do aparatów f - my Drager
Beschreibung: Zadanie nr: 32 - Części wymienne do aparatów f - my Drager - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 32 - Części wymienne do aparatów f - my Drager
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr: 33 Pasy do unieruchamiania pacjentów
Beschreibung: Zadanie nr: 33 Pasy do unieruchamiania pacjentów - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 33 Pasy do unieruchamiania pacjentów
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr: 34- Akcesoria do Neopuff
Beschreibung: Zadanie nr: 34- Akcesoria do Neopuff - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 34- Akcesoria do Neopuff
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr: 35- Maty dekontaminacyjne
Beschreibung: Zadanie nr: 35- Maty dekontaminacyjne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 35- Maty dekontaminacyjne
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr: 36 – Stojaki na kroplówki
Beschreibung: Zadanie nr: 36 – Stojaki na kroplówki - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 36 – Stojaki na kroplówki
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr: 37 - Etykiety do sterylizacji
Beschreibung: Zadanie nr: 37 - Etykiety do sterylizacji - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 37 - Etykiety do sterylizacji
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr: 38 – System odsysania
Beschreibung: Zadanie nr: 38 – System odsysania - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 38 – System odsysania
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr: 39– Akcesoria do HFNC
Beschreibung: Zadanie nr: 39– Akcesoria do HFNC - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 39– Akcesoria do HFNC
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr: 40 - Akcesoria do histeroskopii i laparoskopii
Beschreibung: Zadanie nr: 40 - Akcesoria do histeroskopii i laparoskopii - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 40 - Akcesoria do histeroskopii i laparoskopii
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr: 41 - Punkcje
Beschreibung: Zadanie nr: 41 - Punkcje - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 41 - Punkcje
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr: 42 – Koszule dla pacjentów
Beschreibung: Zadanie nr: 42 – Koszule dla pacjentów - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 42 – Koszule dla pacjentów
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr: 43 – Pieluchy dla dorosłych
Beschreibung: Zadanie nr: 43 – Pieluchy dla dorosłych - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 43 – Pieluchy dla dorosłych
Haupteinstufung (cpv): 33772000 Einweg-Papierartikel
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr: 44 Elektrody do Tensa
Beschreibung: Zadanie nr: 44 Elektrody do Tensa - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 44 Elektrody do Tensa
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr: 45 - Pojemniki HDPE
Beschreibung: Zadanie nr: 45 - Pojemniki HDPE - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 45 - Pojemniki HDPE
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr: 46 - Igła z kulką
Beschreibung: Zadanie nr: 46 - Igła z kulką - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 46 - Igła z kulką
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr: 47 - Pojemniki na odpady
Beschreibung: Zadanie nr: 47 - Pojemniki na odpady - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 47 - Pojemniki na odpady
Haupteinstufung (cpv): 33141123 Abfallbehälter für scharfe Gegenstände
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr: 48 - Kaniule teflonowe i przyrządy
Beschreibung: Zadanie nr: 48 - Kaniule teflonowe i przyrządy - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 48 - Kaniule teflonowe i przyrządy
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr: 49 - Żarówki
Beschreibung: Zadanie nr: 49 - Żarówki - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 49 - Żarówki
Haupteinstufung (cpv): 31510000 Elektrische Glühlampen
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr: 50 - Akcesoria do respiratora Bennet
Beschreibung: Zadanie nr: 50 - Akcesoria do respiratora Bennet - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 50 - Akcesoria do respiratora Bennet
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr: 51- System zbiórki kału
Beschreibung: Zadanie nr: 51- System zbiórki kału - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 51- System zbiórki kału
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr: 52 – Narzędzia i kontenery
Beschreibung: Zadanie nr: 52 – Narzędzia i kontenery - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 52 – Narzędzia i kontenery
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr: 53 - Kaseta do podgrzewania płynów infuzyjnych
Beschreibung: Zadanie nr: 53 - Kaseta do podgrzewania płynów infuzyjnych - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 53 - Kaseta do podgrzewania płynów infuzyjnych
Haupteinstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr: 54 – Okularki do fototerapii
Beschreibung: Zadanie nr: 54 – Okularki do fototerapii - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 54 – Okularki do fototerapii
Haupteinstufung (cpv): 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr: 55- Taśmy retrakcyjne
Beschreibung: Zadanie nr: 55- Taśmy retrakcyjne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 55- Taśmy retrakcyjne
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr: 56 - Intubacja
Beschreibung: Zadanie nr: 56 - Intubacja - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 56 - Intubacja
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr: 57 Układ oddechowy do Trilogy
Beschreibung: Zadanie nr: 57 Układ oddechowy do Trilogy - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 57 Układ oddechowy do Trilogy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr: 58 -Zestaw do drenażu aktywnego
Beschreibung: Zadanie nr: 58 -Zestaw do drenażu aktywnego - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 58 -Zestaw do drenażu aktywnego
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr: 59 - Strzykawki do gazometrii
Beschreibung: Zadanie nr: 59 - Strzykawki do gazometrii - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 59 - Strzykawki do gazometrii
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr: 60 - Pozycjoner pod głowę
Beschreibung: Zadanie nr: 60 - Pozycjoner pod głowę - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 60 - Pozycjoner pod głowę
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr: 61- System do mierzenia ciśnienia śródbrzusznego.
Beschreibung: Zadanie nr: 61- System do mierzenia ciśnienia śródbrzusznego. - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 61- System do mierzenia ciśnienia śródbrzusznego.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33772000 Einweg-Papierartikel
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr: 62- Drobny sprzęt wielorazowy
Beschreibung: Zadanie nr: 62- Drobny sprzęt wielorazowy - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 62- Drobny sprzęt wielorazowy
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr: 63 Cewnik Swana-Ganza
Beschreibung: Zadanie nr: 63 Cewnik Swana-Ganza - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 63 Cewnik Swana-Ganza
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr: 64 - Koce grzewcze
Beschreibung: Zadanie nr: 64 - Koce grzewcze - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 64 - Koce grzewcze
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 65 - Worki do moczu
Beschreibung: Zadanie nr 65 - Worki do moczu - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 65 - Worki do moczu
Haupteinstufung (cpv): 33141615 Urinbeutel
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr: 66 - Myjki
Beschreibung: Zadanie nr: 66 - Myjki - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 66 - Myjki
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr: 67 - Wyroby z masy celulozowej
Beschreibung: Zadanie nr: 67 - Wyroby z masy celulozowej - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 67 - Wyroby z masy celulozowej
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr: 68 - Zestawy cewników, igły
Beschreibung: Zadanie nr: 68 - Zestawy cewników, igły - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 68 - Zestawy cewników, igły
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr: 69 - Skalpele jednorazowe
Beschreibung: Zadanie nr: 69 - Skalpele jednorazowe - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 69 - Skalpele jednorazowe
Haupteinstufung (cpv): 33141400 Drahtschneider und Operationsmesser; Operationshandschuhe
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr: 70 Pasy do KTG
Beschreibung: Zadanie nr: 70 Pasy do KTG - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 70 Pasy do KTG
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr: 71- Tracheostomia i konikotomia
Beschreibung: Zadanie nr: 71- Tracheostomia i konikotomia - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 71- Tracheostomia i konikotomia
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr: 72- Staplery
Beschreibung: Zadanie nr: 72- Staplery - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 72- Staplery
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr: 73 - Obuwie operacyjne
Beschreibung: Zadanie nr: 73 - Obuwie operacyjne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 73 - Obuwie operacyjne
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr: 74 - Ostrza do strzygarek
Beschreibung: Zadanie nr: 74 - Ostrza do strzygarek - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 74 - Ostrza do strzygarek
Haupteinstufung (cpv): 33720000 Rasiermesser und Manikür- oder Pedikürsets
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr: 75 - Pieluchy dla dzieci
Beschreibung: Zadanie nr: 75 - Pieluchy dla dzieci - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 75 - Pieluchy dla dzieci
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr: 76 - Wzierniki i szczoteczki ginekologiczne
Beschreibung: Zadanie nr: 76 - Wzierniki i szczoteczki ginekologiczne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 76 - Wzierniki i szczoteczki ginekologiczne
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr: 77 – Fartuch RTG
Beschreibung: Zadanie nr: 77 – Fartuch RTG - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 77 – Fartuch RTG
Haupteinstufung (cpv): 35113420 Strahlenschutzkleidung, auch gegen nukleare Strahlung
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr: 78 - Paski do glukometrów
Beschreibung: Zadanie nr: 78 - Paski do glukometrów - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 78 - Paski do glukometrów
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr: 79- Worki i narzędzia do laparoskopii
Beschreibung: Zadanie nr: 79- Worki i narzędzia do laparoskopii - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 79- Worki i narzędzia do laparoskopii
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie nr: 80- Worki do stomii
Beschreibung: Zadanie nr: 80- Worki do stomii - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 80- Worki do stomii
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie nr: 81 - System oznakowania
Beschreibung: Zadanie nr: 81 - System oznakowania - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 81 - System oznakowania
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie nr: 82 – System zamknięty do odsysania pacjenta
Beschreibung: Zadanie nr: 82 – System zamknięty do odsysania pacjenta - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 82 – System zamknięty do odsysania pacjenta
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie nr: 83 – Laryngoskopy jednorazowe
Beschreibung: Zadanie nr: 83 – Laryngoskopy jednorazowe - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 83 – Laryngoskopy jednorazowe
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie nr: 84 - Akcesoria jednorazowe do endoskopów
Beschreibung: Zadanie nr: 84 - Akcesoria jednorazowe do endoskopów - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 84 - Akcesoria jednorazowe do endoskopów
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie nr: 85 Akcesoria do kardiomonitora hemodynamicznego
Beschreibung: Zadanie nr: 85 Akcesoria do kardiomonitora hemodynamicznego - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 85 Akcesoria do kardiomonitora hemodynamicznego
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie nr 86: Worki jednorazowe do resuscytacji
Beschreibung: Zadanie nr 86: Worki jednorazowe do resuscytacji - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 86: Worki jednorazowe do resuscytacji
Haupteinstufung (cpv): 33157700 Befeuchter für Sauerstofftherapie
Los: LOT-0087
Titel: Zadanie nr: 87 – Klipsy do klipsownicy z nabojem CO2
Beschreibung: Zadanie nr: 87 – Klipsy do klipsownicy z nabojem CO2 - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 87 – Klipsy do klipsownicy z nabojem CO2
Los: LOT-0088
Titel: Zadanie nr: 88 – Gąbka do FESS-u
Beschreibung: Zadanie nr: 88 – Gąbka do FESS-u - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 88 – Gąbka do FESS-u
Los: LOT-0089
Titel: Zadanie nr: 89 – Akcesoria neonatologiczne
Beschreibung: Zadanie nr: 89 – Akcesoria neonatologiczne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 89 – Akcesoria neonatologiczne
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0090
Titel: Zadanie nr 90: Układ oddechowy SOR
Beschreibung: Zadanie nr 90: Układ oddechowy SOR - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 90: Układ oddechowy SOR
Los: LOT-0091
Titel: Zadanie nr: 91 – Klipsy laparoskopowe
Beschreibung: Zadanie nr: 91 – Klipsy laparoskopowe - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 91 – Klipsy laparoskopowe
Los: LOT-0092
Titel: Zadanie nr: 92 - Kaczki i baseny do myjni dezynfektora
Beschreibung: Zadanie nr: 92 - Kaczki i baseny do myjni dezynfektora - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 92 - Kaczki i baseny do myjni dezynfektora
Los: LOT-0093
Titel: Zadanie nr 93: Pęseta
Beschreibung: Zadanie nr 93: Pęseta - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 93: Pęseta
Los: LOT-0094
Titel: Zadanie nr: 94 – Akcesoria do kardiomonitorów Nihon Kohden
Beschreibung: Zadanie nr: 94 – Akcesoria do kardiomonitorów Nihon Kohden - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 94 – Akcesoria do kardiomonitorów Nihon Kohden
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0095
Titel: Zadanie nr: 95 Kable do holterów
Beschreibung: Zadanie nr: 95 Kable do holterów - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 95 Kable do holterów
Los: LOT-0096
Titel: Zadanie nr: 96 - Karty chipowe do monitora hemodynamicznego Lidco Rapid
Beschreibung: Zadanie nr: 96 - Karty chipowe do monitora hemodynamicznego Lidco Rapid - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 96 - Karty chipowe do monitora hemodynamicznego Lidco Rapid
Los: LOT-0097
Titel: Zadanie nr 97: Akcesoria do inkubatora
Beschreibung: Zadanie nr 97: Akcesoria do inkubatora - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 97: Akcesoria do inkubatora
Los: LOT-0098
Titel: Zadanie nr: 98 – Porty
Beschreibung: Zadanie nr: 98 – Porty - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 98 – Porty
Haupteinstufung (cpv): 33141322 Arterienpunktionskanüle
Los: LOT-0099
Titel: Zadanie nr: 99 – Akcesoria do tlenoterapii i inhalacji
Beschreibung: Zadanie nr: 99 – Akcesoria do tlenoterapii i inhalacji - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 99 – Akcesoria do tlenoterapii i inhalacji
Los: LOT-0100
Titel: Zadanie nr: 100 - System zamknięty próżniowy pobierania krwi
Beschreibung: Zadanie nr: 100 - System zamknięty próżniowy pobierania krwi - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 100 - System zamknięty próżniowy pobierania krwi
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Los: LOT-0101
Titel: Zadanie nr: 101- Maski wielorazowe do respiratorów
Beschreibung: Zadanie nr: 101- Maski wielorazowe do respiratorów - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 101- Maski wielorazowe do respiratorów
Haupteinstufung (cpv): 33157110 Sauerstoffmasken
Los: LOT-0102
Titel: Zadanie nr: 102 - Reduktory
Beschreibung: Zadanie nr: 102 - Reduktory - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 102 - Reduktory
Los: LOT-0103
Titel: Zadanie nr 103 - Preparat znieczulający
Beschreibung: Zadanie nr 103 - Preparat znieczulający - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 103 - Preparat znieczulający
Haupteinstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0104
Titel: Zadanie nr 104: Igła Verresa
Beschreibung: Zadanie nr 104: Igła Verresa - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 104: Igła Verresa
Los: LOT-0105
Titel: Zadanie nr 105: Zestaw wielorazowy do odciągania mleka
Beschreibung: Zadanie nr 105: Zestaw wielorazowy do odciągania mleka - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 105: Zestaw wielorazowy do odciągania mleka
Los: LOT-0106
Titel: Zadanie nr: 106 - Zestawy do pomp Medima
Beschreibung: Zadanie nr: 106 - Zestawy do pomp Medima - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 106 - Zestawy do pomp Medima
Los: LOT-0107
Titel: Zadanie nr: 107 Klipsownica rozbieralna
Beschreibung: Zadanie nr: 107 Klipsownica rozbieralna - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 107 Klipsownica rozbieralna
Los: LOT-0108
Titel: Zadanie nr: 108 - System HFNC
Beschreibung: Zadanie nr: 108 - System HFNC - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 108 - System HFNC
Los: LOT-0109
Titel: Zadanie nr 109 - Akcesoria jednorazowe do endoskopów i bronchoskopów firmy Olympus
Beschreibung: Zadanie nr 109 - Akcesoria jednorazowe do endoskopów i bronchoskopów firmy Olympus - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 109 - Akcesoria jednorazowe do endoskopów i bronchoskopów firmy Olympus
Los: LOT-0110
Titel: Zadanie nr: 110 - Tamponada balonowa do krwawień poporodowych
Beschreibung: Zadanie nr: 110 - Tamponada balonowa do krwawień poporodowych - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 110 - Tamponada balonowa do krwawień poporodowych
Los: LOT-0111
Titel: Zadanie nr: 111 - Pompy elastomerowe
Beschreibung: Zadanie nr: 111 - Pompy elastomerowe - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 111 - Pompy elastomerowe
Los: LOT-0112
Titel: Zadanie nr: 112 - Zestaw do krwawego pomiaru ciśnienia
Beschreibung: Zadanie nr: 112 - Zestaw do krwawego pomiaru ciśnienia - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 112 - Zestaw do krwawego pomiaru ciśnienia
Los: LOT-0113
Titel: Zadanie nr 113 – Zestaw do niskociśnieniowego drenażu ran
Beschreibung: Zadanie nr 113 – Zestaw do niskociśnieniowego drenażu ran - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 113 – Zestaw do niskociśnieniowego drenażu ran
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0114
Titel: Zadanie nr 114: Przyrząd do nebulizacji
Beschreibung: Zadanie nr 114: Przyrząd do nebulizacji - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 114: Przyrząd do nebulizacji
Haupteinstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0115
Titel: Zadanie nr: 115 – Tracheotomia metodą Ciaglia
Beschreibung: Zadanie nr: 115 – Tracheotomia metodą Ciaglia - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 115 – Tracheotomia metodą Ciaglia
Los: LOT-0116
Titel: Zadanie nr 116: Przyrząd do ćwiczeń oddechowych
Beschreibung: Zadanie nr 116: Przyrząd do ćwiczeń oddechowych - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 116: Przyrząd do ćwiczeń oddechowych
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0117
Titel: Zadanie nr 117: Próżnociąg jednorazowy
Beschreibung: Zadanie nr 117: Próżnociąg jednorazowy - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 117: Próżnociąg jednorazowy
Los: LOT-0118
Titel: Zadanie nr: 118 – Układ oddechowy do PANDA
Beschreibung: Zadanie nr: 118 – Układ oddechowy do PANDA - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 118 – Układ oddechowy do PANDA
Los: LOT-0119
Titel: Zadanie nr: 119 – Akcesoria neonatologiczno-położnicze
Beschreibung: Zadanie nr: 119 – Akcesoria neonatologiczno-położnicze - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 119 – Akcesoria neonatologiczno-położnicze
Los: LOT-0120
Titel: Zadanie nr 120: Woda do nawilżania tlenu
Beschreibung: Zadanie nr 120: Woda do nawilżania tlenu - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 120: Woda do nawilżania tlenu
Los: LOT-0121
Titel: Zadanie nr 121: Zestaw do dobowej zbiórki moczu
Beschreibung: Zadanie nr 121: Zestaw do dobowej zbiórki moczu - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 121: Zestaw do dobowej zbiórki moczu
Los: LOT-0122
Titel: Zadanie nr 122 - Odczynniki i testy, probówki
Beschreibung: Zadanie nr 122 - Odczynniki i testy, probówki - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 122 - Odczynniki i testy, probówki
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0123
Titel: Zadanie nr 123: Strzykawka do żywienia
Beschreibung: Zadanie nr 123: Strzykawka do żywienia - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 123: Strzykawka do żywienia
Los: LOT-0124
Titel: Zadanie nr: 124 - Akcesoria do Aeroneb i monitora
Beschreibung: Zadanie nr: 124 - Akcesoria do Aeroneb i monitora - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 124 - Akcesoria do Aeroneb i monitora
Los: LOT-0125
Titel: Zadanie nr 125 – Pasy do stołów operacyjnych
Beschreibung: Zadanie nr 125 – Pasy do stołów operacyjnych - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 125 – Pasy do stołów operacyjnych
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische
Los: LOT-0126
Titel: Zadanie nr: 126 Cewniki do dializ 2
Beschreibung: Zadanie nr: 126 Cewniki do dializ 2 - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 126 Cewniki do dializ 2
Haupteinstufung (cpv): 33141324 Dialysenadeln
Los: LOT-0127
Titel: Zadanie nr 127 – Akcesoria do CT Motion
Beschreibung: Zadanie nr 127 – Akcesoria do CT Motion - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 127 – Akcesoria do CT Motion
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
Los: LOT-0128
Titel: Zadanie nr 128: Akcesoria do kardiomonitora Mindray N12
Beschreibung: Zadanie nr 128: Akcesoria do kardiomonitora Mindray N12 - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 128: Akcesoria do kardiomonitora Mindray N12
Los: LOT-0129
Titel: Zadanie nr: 129 Siatki i Proszki
Beschreibung: Zadanie nr: 129 Siatki i Proszki - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 129 Siatki i Proszki
Los: LOT-0130
Titel: Zadanie nr 130 - Shavery i narzędzia ortopedyczne
Beschreibung: Zadanie nr 130 - Shavery i narzędzia ortopedyczne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 130 - Shavery i narzędzia ortopedyczne
Haupteinstufung (cpv): 33169200 Chirurgische Bergungskörbe
Los: LOT-0131
Titel: Zadanie nr: 131 - Siatki Laparoskopowe
Beschreibung: Zadanie nr: 131 - Siatki Laparoskopowe - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 131 - Siatki Laparoskopowe
Haupteinstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
Los: LOT-0132
Titel: Zadanie nr: 132 – Implanty do stopy i dłoni uzupełnienie
Beschreibung: Zadanie nr: 132 – Implanty do stopy i dłoni uzupełnienie - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 132 – Implanty do stopy i dłoni uzupełnienie
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0133
Titel: Zadanie nr 133 - Zestaw do szycia łąkotki 3
Beschreibung: Zadanie nr 133 - Zestaw do szycia łąkotki 3 - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 133 - Zestaw do szycia łąkotki 3
Los: LOT-0134
Titel: Zadanie nr 134: Zestaw do łąkotki 4
Beschreibung: Zadanie nr 134: Zestaw do łąkotki 4 - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 134: Zestaw do łąkotki 4
Los: LOT-0135
Titel: Zadanie nr: 135 Materiał kościozastępczy
Beschreibung: Zadanie nr: 135 Materiał kościozastępczy - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr: 135 Materiał kościozastępczy
Haupteinstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente
Los: LOT-0136
Titel: Zadanie nr 136 - Akcesoria do morceratora
Beschreibung: Zadanie nr 136 - Akcesoria do morceratora - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 136 - Akcesoria do morceratora
Los: LOT-0137
Titel: Zadanie nr 137 - Mleko + preparaty dietetyczne
Beschreibung: Zadanie nr 137 - Mleko + preparaty dietetyczne - zgodnie z załącznikiem nr 5, 5a, 5d i 9 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 137 - Mleko + preparaty dietetyczne
Haupteinstufung (cpv): 15884000 Säuglingsnahrung