See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na GTP pro střední a velké stavby pozemních komunikací 2025
Beschreibung: Na základě rámcové dohody bude zadavatel zadávat účastníkům rámcové dohody jednotlivé dílčí zakázky na služby, spočívající ve vyhotovení předběžných, podrobných nebo doplňkových geotechnických průzkumů staveb pozemních komunikací, dle aktuálních potřeb zadavatele.
Interne Kennung: 01ST-001292
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten, 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten, 71351900 Geologische, ozeanografische und hydrologische Untersuchungen, 45111250 Bodenproben, 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D5 zkapacitnění km 0-10 - podrobný geotechnický průzkum
Beschreibung: Předmětem zakázky je zajištění podrobného geotechnického průzkumu pro plánovanou stavbu D5 zkapacitnění km 0–10, který poskytne podklady pro zpracování dokumentace pro stavební povolení (DUSP). Průzkum je projektován v rozsahu TP 76. Úkoly podrobného geotechnického průzkumu jsou stanoveny podkladem pro uchazeče Projekt podrobného geotechnického průzkumu od spol. METROPROJEKT Praha a. s. z prosince roku 2022, revize 08/2025.
Interne Kennung: 02PT-008331