2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla budynku Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu na ul. Wichrowej 28
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla budynku Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu na ul. Wichrowej 28. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1. 3. Zamówienie nie jest podzielone na części.
Interne Kennung: 3001-ILZ.260.39.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla budynku Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu na ul. Wichrowej 28. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do niniejszego zaproszenia. 3. Zamówienie nie jest podzielone na części.