84996-2026 - Ergebnis
Polen – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – SUKCESYWNE DOSTAWY MIĘSA CZERWONEGO, WĘDLIN Z MIĘSA CZERWONEGO, TŁUSZCZÓW ZWIERZĘCYCH ORAZ MIĘSA DROBIOWEGO I PRZETWORÓW DROBIOWYCH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSUKCESYWNE DOSTAWY MIĘSA CZERWONEGO, WĘDLIN Z MIĘSA CZERWONEGO, TŁUSZCZÓW ZWIERZĘCYCH ORAZ MIĘSA DROBIOWEGO I PRZETWORÓW DROBIOWYCH
BeschreibungSukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych oraz mięsa drobiowego i przetworów drobiowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 2 części: • Część I: „Sukcesywne dostawy mięsa czerwonego i wędlin z mięsa czerwonego oraz tłuszczów zwierzęcych” • Część II: „Sukcesywne dostawy mięsa drobiowego i przetworów drobiowych” Wykonawca może złożyć ofertę na jedną wybraną część lub wszystkie części.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelSukcesywne dostawy mięsa czerwonego i wędlin z mięsa czerwonego oraz tłuszczów zwierzęcych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych oraz mięsa drobiowego i przetworów drobiowych ,których zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1A do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz zgodnie z - załącznik nr 2A do SWZ – Zestawienie ilościowo-cenowe.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego odpowiednio w art. 441 Ustawy Pzp. Wykonanie prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 100 % ilości zamówienia podstawowego, w sytuacji wyczerpania kwoty, przeznaczonej na wykonanie zamówienia podstawowego, o której mowa w § 6 ust. 1 umowy. 2. Prawo opcji, o którym mowa w pkt. 12. wykonywane będzie na następujących zasadach: Prawo opcji wykonywane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 3. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. 4. Wykonanie prawa opcji nie będzie wymagać wykonania aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowaną do Wykonawcy pisemną informację o uruchomieniu prawa opcji oraz pisemne zamówienie
LosLOT-0002
TitelSukcesywne dostawy mięsa drobiowego i przetworów drobiowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są: Sukcesywne dostawy mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego, tłuszczy zwierzęcych oraz mięsa drobiowego i przetworów drobiowych ,których zakres przedmiotowy oraz ilościowy został określony w załączniku nr 1B do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz zgodnie z - załącznik nr 2B do SWZ – Zestawienie ilościowo-cenowe.