2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Digitaal Loket Kinderopvang 2.0
Beschreibung: De opdracht raamovereenkomst Digitaal Loket Kinderopvang 2.0 betreft meer bepaald het ter beschikking stellen van een softwaresysteem om het aanbod baby- en peuteropvang (Lokaal Loket Kinderopvang), vakantieaanbod, activiteiten en buitenschoolse kinderopvang te ondersteunen in een SaaS-formule. Dit omvat het ontwikkelen, leveren, installeren en configureren van een softwaretoepassing voor het aanvragen van baby- en peuteropvang, de inschrijvingen van het vakantieaanbod, activiteiten en het beheer van de buitenschoolse kinderopvang, inclusief administratieve afhandeling, opleiding, licenties, hosting, support, onderhoud en updates na oplevering. De opdracht heeft een initiële looptijd van 4 jaar, met mogelijkheid tot verlenging van 3 keer 2 jaar op uitdrukkelijk verzoek van Interleuven, aan dezelfde voorwaarden als de initiële looptijd. De kandidaat-inschrijver verbindt zich er met deze kandidatuur toe zich voor de volledige duur te engageren.
Interne Kennung: PPP104-430/5201/2025/012
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/012_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De opties moeten voldoen aan de minimale vereisten. Er moet een volledige integratie mogelijk zijn.)
850079-2025 - Mededinging
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Raamovereenkomst Digitaal Loket Kinderopvang 2.0
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP104-430/5201/2025/012
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/012_1
Opties: