850126-2025 - Ergebnis
Tschechien – Niederflurbusse – Dodávka až 20 ks minibusů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka až 20 ks minibusů
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky „Dodávka až 20 ks minibusů“ je dodávka až 20 ks minibusů a uzavření smlouvy o zajištění záručního, mimozáručního a pozáručního servisu (dále také jako „servisní smlouva“), kterou se dodavatel zaváže poskytovat zadavateli záruční, mimozáruční i pozáruční služby ve vztahu k minibusům dodaným dle rámcové dohody uzavřené s jedním účastníkem zadávacího řízení.
Interne Kennung8/24
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0002