85015-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Podniesienie gotowości ratowniczej jednostki OSP w Czaplinku poprzez doposażenie jej w specjalistyczny pojazd ratowniczo-gaśniczy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podniesienie gotowości ratowniczej jednostki OSP w Czaplinku poprzez doposażenie jej w specjalistyczny pojazd ratowniczo-gaśniczy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 i kabiną załogową 6-osobową wraz z wyposażeniem dodatkowym zabudowy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Czaplinku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale XVIII Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 i kabiną załogową 6-osobową wraz z wyposażeniem dodatkowym zabudowy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Czaplinku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w rozdziale XVIII SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji