See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa dodatkowych nawozów
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa dodatkowych nawozó w, wskazanych we wzorze formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ Kod CPV: 24440000-0 – różne nawozy 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Gospodarstwo w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra oraz Gospodarstwo w Chylicach, Chylice-Kolonia, ul. Parkowa 9, 96-313 Jaktorów. 1. Zamawiający dokonuje podziału na części. Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 1. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24440000-0 Krótki opis części zamówienia: Synergia Blue lub równoważny. Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 2. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24440000-0 Krótki opis części zamówienia: MicroSpeed Smart lub równoważny. Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 3. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24440000-0 Krótki opis części zamówienia: MicroSpeed Energy lub równoważny Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 4. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24440000-0 Krótki opis części zamówienia: Agravita Aktiv 48 Plus Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 5. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24440000-0 Krótki opis części zamówienia: Agravita Korektor lub równoważny. Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Nr Zadania Nazwa Opis wraz z określeniem minimalnych zawartości składników Ilość łączna Jednostka miary 1. Synergia Blue lub równoważny Paenibacillus azotofixans, Bacillus megaterium, Bacillus mucilaginosus, Bacillus mycoides, Bacillus subtits, Bacillus lichenioformis, Trichoderma viride, Mycorrhiazal fungus (łącznie 1x10^9 jtk/g) 10 Kilogramy 2. MicroSpeed Smart lub równoważny 6% Pięciotlenku fosforu (P2O5), 12% Tlenku potasu (K2O), Ekstrakt z alg brunatnych (Ascophyllum nodosum) – 15% 200 Litry 3. MicroSpeed Energy lub równoważny Inhibitor Rozpadu Chlorofilu (IRC) – 2 g/l, Kwas pidolowy – 320 g/l 75 Litry 4. Agravita Aktiv 48 Plus lub równoważny Skład w % (m/m): 10,6% Azot całkowity (N), 5% Azot w postaci azotu azotanowego (N-NO3), 5% Azot w postaci azotu amonowego (N-NH4), 22% Pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w wodzie, 22% Tlenek potasu (K2O) rozpuszczalny w wodzie, 2% Tlenek magnezu (MgO) rozpuszczalny w wodzie, 0,02% Bor (B) rozpuszczalny w wodzie, 0,05% Miedź (Cu) schelatowana przez EDTA rozpuszczalna w wodzie, 0,10% Żelazo (Fe) schelatowane przez EDTA rozpuszczalne w wodzie, 0,05% Mangan (Mn) schelatowany przez EDTA rozpuszczalny w wodzie, 0,001% Molibden (Mo) rozpuszczalny w wodzie, 0,05% Cynk (Zn) schelatowany przez EDTA rozpuszczalny w wodzie, 40,5% Całkowita materia organiczna, 22,7% Węgiel organiczny (Corg.), 4% Kwasy fulwowe, 0,01% Kinetyna, 0,02% Kwasy giberelinowe, 1% Aminokwasy ogółem, możliwość zaprawiania ziemniaków. 500 Kilogramy 5. Agravita Korektor lub równoważny Heksametafosforan sodu (NaPO3)6 – 417 g/l 25 Litry 3. Informacja o liczbie części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 1) Oferty można składać w odniesieniu do: 1 jednej części zamówienia, 1 *kilku części zamówienia, 1 *wszystkich części zamówienia. 2) Maksymalna liczba zadań, na które może zostać udzielone zamówienie temu samemu wykonawcy: 5 Termin ważności (termin przydatności do stosowania) przedmiotu zamówienia nie będzie krótszy, niż 12 miesięcy licząc od ostatecznego dnia terminu realizacji. Zamawiający wymaga, aby parametry jakościowe i cechy oferowanych przez Wykonawców produktów (określone w jednym z następujących dokumentów: ulotce informacyjnej, akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji sprawozdaniu z badań lub ateście, karcie technologicznej, karcie technicznej, certyfikacie WE, etykiecie z deklaracją WE lub COA) były co najmniej takie same, jak parametry i cechy opisane powyżej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Synergia Blue lub równoważny
Beschreibung: 1. Synergia Blue lub równoważny Paenibacillus azotofixans, Bacillus megaterium, Bacillus mucilaginosus, Bacillus mycoides, Bacillus subtits, Bacillus lichenioformis, Trichoderma viride, Mycorrhiazal fungus (łącznie 1x10^9 jtk/g) 10 Kilogramy
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 10 Kilogramm
Los: LOT-0002
Titel: MicroSpeed Smart lub równoważny
Beschreibung: MicroSpeed Smart lub równoważny 6% Pięciotlenku fosforu (P2O5), 12% Tlenku potasu (K2O), Ekstrakt z alg brunatnych (Ascophyllum nodosum) – 15% 200 Litry
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 200 Liter
Los: LOT-0003
Titel: MicroSpeed Energy lub równoważny
Beschreibung: MicroSpeed Energy lub równoważny Inhibitor Rozpadu Chlorofilu (IRC) – 2 g/l, Kwas pidolowy – 320 g/l 75 Litry
Interne Kennung: Zadanie 3
Menge: 75 Liter
Los: LOT-0004
Titel: Agravita Aktiv 48 Plus lub równoważny
Beschreibung: Agravita Aktiv 48 Plus lub równoważny Skład w % (m/m): 10,6% Azot całkowity (N), 5% Azot w postaci azotu azotanowego (N-NO3), 5% Azot w postaci azotu amonowego (N-NH4), 22% Pięciotlenek fosforu (P2O5) rozpuszczalny w wodzie, 22% Tlenek potasu (K2O) rozpuszczalny w wodzie, 2% Tlenek magnezu (MgO) rozpuszczalny w wodzie, 0,02% Bor (B) rozpuszczalny w wodzie, 0,05% Miedź (Cu) schelatowana przez EDTA rozpuszczalna w wodzie, 0,10% Żelazo (Fe) schelatowane przez EDTA rozpuszczalne w wodzie, 0,05% Mangan (Mn) schelatowany przez EDTA rozpuszczalny w wodzie, 0,001% Molibden (Mo) rozpuszczalny w wodzie, 0,05% Cynk (Zn) schelatowany przez EDTA rozpuszczalny w wodzie, 40,5% Całkowita materia organiczna, 22,7% Węgiel organiczny (Corg.), 4% Kwasy fulwowe, 0,01% Kinetyna, 0,02% Kwasy giberelinowe, 1% Aminokwasy ogółem, możliwość zaprawiania ziemniaków. 500 Kilogramy
Interne Kennung: Zadanie 4
Menge: 500 Kilogramm
Los: LOT-0005
Titel: Agravita Korektor lub równoważny
Beschreibung: Agravita Korektor lub równoważny Heksametafosforan sodu (NaPO3)6 – 417 g/l 25 Litry
Interne Kennung: Zadanie 5
Menge: 25 Liter