See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie. Przedmiot zamówienia został podzielony na cztery części zamówienia. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W PKT 4 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 657920-2025
Interne Kennung: 17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Odpad pochodzący po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych, oraz odpadów z selektywnej zbiórki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie. Część I – odpad pochodzący po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych, oraz odpadów z selektywnej zbiórki. Minimalna ogólna ilość odpadów o kodzie 19 12 12 w trakcie trwania umowy wynosi 2000,00 Mg, a maksymalna 4000,00 Mg. Minimalna tygodniowa ilość wynosi 90,00 Mg. Jednocześnie informujemy, że Zamawiający zastrzega, że nie będzie zobowiązany do zlecenia odbioru w okresie trwania umowy maksymalnej ilości odpadu wskazanego powyżej. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W PKT 4 SWZ.
Interne Kennung: 17/2025 (Część I)
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Odpad pochodzący po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych, oraz odpadów z selektywnej zbiórki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie. Część II – odpad pochodzący po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych, oraz odpadów z selektywnej zbiórki. Minimalna ogólna ilość odpadów o kodzie 19 12 12 w trakcie trwania umowy wynosi 2000,00 Mg, a maksymalna 4000,00 Mg. Minimalna tygodniowa ilość wynosi 90,00 Mg. Jednocześnie informujemy, że Zamawiający zastrzega, że nie będzie zobowiązany do zlecenia odbioru w okresie trwania umowy maksymalnej ilości odpadu wskazanego powyżej. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W PKT 4 SWZ.
Interne Kennung: 17/2025 (Część II)
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Odpad pochodzący po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych, oraz odpadów z selektywnej zbiórki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie. Część III – odpad pochodzący po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych, oraz odpadów z selektywnej zbiórki. Minimalna ogólna ilość odpadów o kodzie 19 12 12 w trakcie trwania umowy wynosi 2000,00 Mg, a maksymalna 4000,00 Mg. Minimalna tygodniowa ilość wynosi 90,00 Mg. Jednocześnie informujemy, że Zamawiający zastrzega, że nie będzie zobowiązany do zlecenia odbioru w okresie trwania umowy maksymalnej ilości odpadu wskazanego powyżej. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W PKT 4 SWZ.
Interne Kennung: 17/2025 (Część III)
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Odpad pochodzący po rozdrobnieniu odpadów wielkogabarytowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów prowadzonego przez Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie. Część IV – odpad pochodzący po rozdrobnieniu odpadów wielkogabarytowych. Minimalna ogólna ilość odpadów o kodzie 19 12 12 w trakcie trwania umowy wynosi 1000,00 Mg, a maksymalna 3000,00 Mg. Minimalna tygodniowa ilość wynosi 45,00 Mg. Jednocześnie informujemy, że Zamawiający zastrzega, że nie będzie zobowiązany do zlecenia odbioru w okresie trwania umowy maksymalnej ilości odpadu wskazanego powyżej. WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W PKT 4 SWZ.
Interne Kennung: 17/2025 (Część IV)