2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług drogowego publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów autobusowych na terenie gminy Nowe Miasteczko oraz gminy Niegosławice
Beschreibung: Świadczenie usług drogowego publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów autobusowych na terenie gminy Nowe Miasteczko oraz gminy Niegosławice
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001