2. Verfahren
Verfahren
Titel: Z25001151 Raamovereenkomst onderhoud bomen 2026-2028
Beschreibung: De opdracht bestaat in hoofdzaak uit: a. het snoeien van bomen; b. het verwerken van afkomend hout; c. het treffen van verkeersmaatregelen; d. werkzaamheden in het kader van de Omgevingswet. 2026 t/m 2028
Interne Kennung: Z25001151
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van 3 jaar kan éénmaal met 3 jaar worden verlengd.