850206-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – "Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Gdów w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie gminy Gdów w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.”
Beschreibung„Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w Gminie Gdów, odbieranie i zagospodarowanie odpadów z PSZOK kodach: 15 01 10*, 20 01 28, 17 09 04, 17 01 07 i 20 02 01, a także odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na nieruchomościach komunalnych będących własnością Gminy Gdów w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.”
Interne KennungIZP-IV.271.ZP-21.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów o kodach: 15 01 10* oraz 20 01 28 zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe.
BeschreibungOdbieranie i zagospodarowanie odpadów o kodach: 15 01 10* (opakowania zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczone) oraz 20 01 28 (farby, tusze, farby drukarskie, kleje, lepiszcze i żywice inne niż wymienione w 20 01 27) zebranych w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) z terenu Gminy Gdów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w okresie 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.”
Interne Kennungczęść II