850263-2025 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wykonanie dokumentacji projektowej oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3)”- I postępowanie - "Rozbudowa i odbudowa zbiorników wodnych oraz polepszenie warunków wilgotnościowych na terenie Nadleśnictwa Bielsk w Bielsku Podlaskim"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych prawomocnych decyzji administracyjnych pozwalających na realizację inwestycji oraz nadzór autorski w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Bielsk. Nazwa zadania: "Rozbudowa i odbudowa zbiorników wodnych oraz polepszenie warunków wilgotnościowych na terenie Nadleśnictwa Bielsk w Bielsku Podlaskim" Opis prac (czynności) oraz zakres rzeczowy i lokalizacja przedmiotu zamówienia wynika z Załącznika nr 2.
Interne KennungSA.270.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138. ust. 1 PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71318000 Beratungsdienste von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 90714000 Umweltaudit, 90711000 Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Wykonanie dokumentacji projektowej oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3)”- I postępowanie "Rozbudowa i odbudowa zbiorników wodnych oraz polepszenie warunków wilgotnościowych na terenie Nadleśnictwa Bielsk w Bielsku Podlaskim"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi polegające wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem niezbędnych prawomocnych decyzji administracyjnych pozwalających na realizację inwestycji oraz nadzór autorski w ramach Kompleksowego Projektu Adaptacji Lasów I Leśnictwa Do Zmian Klimatu – Mała Retencja Oraz Przeciwdziałanie Erozji Wodnej Na Terenach Nizinnych- Kontynuacja (MRN3) na terenie Nadleśnictwa Bielsk. Nazwa zadania: "Rozbudowa i odbudowa zbiorników wodnych oraz polepszenie warunków wilgotnościowych na terenie Nadleśnictwa Bielsk" Opis prac (czynności) oraz zakres rzeczowy i lokalizacja przedmiotu zamówienia wynika z Załącznika nr 2. Zakres prac dotyczy rozbudowy i budowy zbiorników wodnych oraz budowy urządzeń piętrzących na rowach melioracyjnych, w postaci rozbudowy 9 zbiorników wodnych, modernizacji 1 mnicha, budowy 31 progów, 2 progów z brodem oraz budowy 7 przepustów z piętrzeniem . Wykonawca jest zobowiązany do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnego z zapisami Podręcznika Wdrażania Projektu - Wytyczne do realizacji zadań i obiektów małej retencji i przeciwdziałania erozji wodnej (Część I Zakres rzeczowy) stanowiącego Załącznik nr 2A do SWZ.