2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding digiborden
Beschreibung: De scope van deze aanbesteding ziet toe op: • Het leveren en gebruiksklaar opleveren van touch en non-touch digiborden; • Het leveren van alle onderhoud en beheer voor de geleverde digiborden. Ten behoeve van de digiborden levert Inschrijver de volgende optionele leveringen: • In hoogte verstelbaar ophang- en draagsysteem (mobiel, vloer en muur); • Vast ophang en draagsysteem (muur); • Open Pluggable System (OPS); • Accessoires (4K camera, drukgevoelige schrijfpennen, afstandsbediening/pointer, schoonmaakset bestaande uit schoonmaak doek en reinigingsmiddel scherm); • Afvoeren digiborden inclusief gecertificeerde dataverwijdering (einde looptijd); • Monteursinzet buiten toerekenbaarheid Inschrijver. Let op: 1. In Annex X Minimale configuratie treft Inschrijver specificaties waaraan de digiborden, ophang- en draagsysteem en eventuele accessoires minimaal moeten voldoen. 2. Alle optionele leveringen worden aangeboden inclusief gebruiksklare oplevering. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een op basis van historie, geschatte opdrachtwaarde van € 1.900.000,00 exclusief btw die is gebaseerd op een afname van 465 digiborden, accessoires en aanverwante dienstverlening. Let op: Aanbestedende dienst is voor de raamovereenkomst verplicht een maximale opdrachtwaarde of maximale hoeveelheid op te nemen. Er is echter een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afnames, die vooraf niet te kwantificeren is. De Aanbestedende dienst wenst derhalve onderscheid te maken tussen de geraamde opdrachtwaarde (de verwachting) die hierboven is vermeld en de maximale opdrachtwaarde/maximale hoeveelheid van de beoogde raamovereenkomst. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt circa € 1.850.000,00 exclusief btw ofwel 465 digiborden inclusief accessoires en aanverwante dienstverlening en is gebaseerd op een looptijd van zeven (7) jaar. De maximale opdrachtwaarde bedraagt 3.700.000,00 exclusief btw ofwel 930 digiborden en is ook gebaseerd op een looptijd van zeven (7) jaar. Bij het bepalen van de maximale opdrachtwaarde is rekening gehouden met de eventuele omstandigheid dat de omvang van de leveringen en/of diensten (substantieel) hoger uitvallen dan blijkens de geraamde opdrachtwaarde wordt verwacht. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde/hoeveelheid eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale opdrachtwaarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de behoefte aan functionaliteit van de digiborden, accessoires en aanverwante dienstverlening. Een aanpassing van de behoefte kan mogelijkerwijs leiden tot een verandering in aantallen en/of de behoefte aan aanvullende, noodzakelijke leveringen en/of diensten. Indien een wijziging in behoefte optreedt, wordt in onderling overleg tussen de Aanbestedende Dienst en Inschrijver vastgesteld welke gevolgen dit heeft voor de reeds uitgevoerde en nog uit te voeren leveringen en/of diensten. Hierbij geldt dat: 1. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht. Dit is het geval indien: 1. Aanbestedende dienst en Krimpenerwaard College gaan samenwerken of fuseren waarbij de Overeenkomst kan worden uitgebreid met de levering van maximaal 45 digitale whiteboards aangestuurd door BARCO i.c.m. digitale laserbeamers of de door Inschrijver aangeboden digiborden tegen een maximale opdrachtwaarde van € 250.000,00 exclusief btw. 2. Het onderwijskundig proces en/of andere ontwikkelingen uitbreiding van functionaliteiten op het digibord, ander type digibord en audiovisueel middel noodzakelijk maakt. 3. Een andere nieuwe locatie toetreedt tot de stichting van Aanbestedende dienst of sprake van een samenwerking/fusie. 2. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die binnen de oorspronkelijke aard en strekking van de opdracht vallen. 3. Aanvullende leveringen en/of diensten slechts in opdracht worden gegeven tot een maximale meerwaarde van 100% van de oorspronkelijke opdrachtwaarde exclusief btw zoals geoffreerd in Annex III Prijzenblad dan wel maximaal 465 digiborden inclusief accessoires en aanverwante dienstverlening. Eventuele aanvullende en met deze aanbesteding verband houdende leveringen en/of diensten worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Indien de cumulatieve waarde van de wijzigingen de grens in punt 1.1 of 3 overschrijdt, wordt een separate aanbestedingsprocedure doorlopen. Deze bepaling is nadrukkelijk bedoeld als herzieningsclausule in de zin van artikel 2.163c van de Aanbestedingswet en waarborgt dat wijzigingen transparant, proportioneel en rechtmatig worden doorgevoerd binnen de kaders van de oorspronkelijke opdracht.