See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mleka i produktów mlecznych do USK-1 w Szczecinie
Beschreibung: Dostawa mleka i produktów mlecznych do USK-1 w Szczecinie
Vorherige Bekanntmachung: 491934-2025
Interne Kennung: ZP-261-49/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 Ustawy PZP Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż określony w art. 138 ust 1 ustawy PZP co umożliwi zabezpieczenia USK1 w mleko i produkty mleczne. Niniejsze postępowanie jest powtórką nierozstrzygniętych pakietów postępowania ZP-261-93/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001