850392-2025 - Ergebnis
Polen – Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen – „Świadczenie usług pomiędzy POLREGIO S.A. a Zarządem Transportu Miejskiego w Poznaniu polegających na honorowaniu określonych w umowie biletów okresowych ZTM w pociągach POLREGIO”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Świadczenie usług pomiędzy POLREGIO S.A. a Zarządem Transportu Miejskiego w Poznaniu polegających na honorowaniu określonych w umowie biletów okresowych ZTM w pociągach POLREGIO”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez POLREGIO S.A. (PR) na rzecz Zarządu Transportu Miejskiego (ZTM) usług polegających na honorowaniu określonych w projekcie umowy biletów okresowych ZTM (dalej „Bilety okresowe ZTM”) w pociągach PR. Świadczenie, o którym mowa powyżej zwane dalej będzie „Honorowaniem Biletów”. 2. Strony ustalają, iż Honorowaniem Biletów objęte będą następujące bilety: 1) Bilety okresowe ZTM wskazane w Załączniku nr 3 do projektu umowy, sprzedawane przez ZTM, zakodowane w sposób, o którym mowa w § 2 ust. 3 oraz obowiązujące w strefie ZTM i na stacjach wskazanych w Załączniku nr 1 do projektu umowy, 2) Bilety parkingowe wydawane na parkingach Park&Ride określonych w Załączniku nr 2 do projektu umowy, obowiązujące w strefie ZTM i na stacjach wskazanych w Załączniku nr 1 do projektu umowy, 3) Zaświadczenia wydawane przez ZTM pasażerom, którzy złożyli reklamację karty PEKA z zakodowanym na niej ważnym biletem okresowym, zabezpieczone hologramem, których wzór stanowi Załącznik nr 8 do projektu umowy, obowiązujące w strefie ZTM i na stacjach wskazanych w Załączniku nr 1 do projektu umowy. 3. W Ramach Honorowania Biletów PR zobowiązuje się do: 1) wykonania usługi przewozu swoimi środkami transportu na rzecz pasażera posiadającego bilet okresowy ZTM wskazany w Załączniku nr 3 do projektu umowy, 2) realizowania przewozu w swoich środkach transportu zgodnie z obowiązującym Regulaminem Kolejowych Przewozów Pasażerskich Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Taryfą Przewozową POLREGIO S.A., 3) wykonywania przewozów oraz eksploatacji taboru/środków komunikacji zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami technicznymi, 4) podejmowania działań niezbędnych do zapewnienia wysokiej jakości przewozów pasażerskich, 5) rozpatrywania skarg i reklamacji dotyczących przewozów, 6) przetwarzania danych osobowych pasażerów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami określonymi w umowie stanowiącej Załącznik nr 6 do projektu umowy.
Vorherige Bekanntmachung790713-2025
Interne KennungZTM.EZ.3310.22.2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez POLREGIO S.A. (PR) na rzecz ZARZADU TRANSPORTU MIEJSKIEGO w Poznaniu (ZTM) usług polegających na honorowaniu określonych w projekcie umowy biletów okresowych ZTM w pociągach PR. 2. Szczegółowe informacje dot. przedmiotu zamówienia zostały wskazane w projekcie umowy.