2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem
Beschreibung: „Cyfrowa transformacja tomaszowskiego centrum zdrowia – nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa i lepszej obsługi pacjentów - Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem”. Szczegółowy opis zawiera SWZ oraz załączniki do SWZ , w tym , w szczególności Załącznik Nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP/58/Sp./2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48814000 Medizinische Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 30213200 Tablettcomputer, 31710000 Elektronische Ausstattung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „Cyfrowa transformacja tomaszowskiego centrum zdrowia – nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa i lepszej obsługi pacjentów - Rozbudowa i integracja systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisu oraz czytników e-Dowodów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem”. Szczegółowy opis zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami, w tym, w szczególności Załącznik Nr 2 Opis przedmiotu zamówienia.