850417-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Sportovní hala v areálu letního stadionu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSportovní hala v areálu letního stadionu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je novostavba sportovní haly v areálu letního stadionu v Benátkách nad Jizerou. Sportovní hala bude víceúčelová, tvořena dvěma tenisovými kurty, hřištěm na volejbal, basketbal a nohejbal, součástí bude také wellness. V současné době se na území určeném pro výstavbu záměru nachází dvě stavby. Budova zázemí volejbalu a technicky provozní budova areálu. Zároveň je zde sportoviště nohejbalu. Tyto budovy budou odstraněny a nahrazeny výstavbou záměru. Dodavatel je povinen zajistit povolení odstranění stavby nebo souhlas stavebního úřadu s odstraněním stavby. Předmětem veřejné zakázky je tedy zpracování projektové dokumentace podle stavebního zákona, zajištění demoličního výměru a stavebního povolení (legislativního oprávnění stavby), resp. zpracování podkladů pro vydání stavebního povolení a následná realizace stavebních prací. Zadavatel pro vyloučení pochybností a předejití případným dotazům směřujícím k vysvětlení kvalifikační a zadávací dokumentace zdůrazňuje, že tato veřejná zakázka bude realizována metodou „Design & Build“ (Vyprojektuj a Postav).
Interne KennungBNJ021
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 45212225 Bau von Sporthallen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 45212225 Bau von Sporthallen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen