Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
Zusätzliche Informationen: Zie documentatie
Geschätzte Dauer
850455-2025 - Resultaat
Nederland – Boekhoudkundige en auditdiensten – Recovery audit
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Recovery audit
Beschrijving: Gemeente Amsterdam zoekt een Opdrachtnemer voor het uitvoeren van een Recovery audit. Dit betreft een jaarlijkse audit naar openstaande saldo’s bij leveranciers en mogelijke onjuiste betalingen. Het onderzoek wordt uitgevoerd op basis van data-analyse en statementonderzoek.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000