2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bereiding verpakking en bedeling aan huis van warme maaltijden bestemd voor zorgbehoevende gebruikers die wonen in Mol en Ravels
Beschreibung: De opdracht betreft de bereiding, verpakking en levering aan en in huis van individueel verpakte vers bereide warme maaltijden, voor gebruikers via OCMW Mol en OCMW Ravels. Tijdstip van de maaltijdbedeling aan huis: alle dagen, uitgezonderd op zondag en op feestdagen, in de voormiddag ten vroegste om 9.30 uur en ten laatste om 12.30 uur.
Interne Kennung: PPP07D-3744/5312/2025NR20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55521100 Essen auf Rädern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025NR20_1