850487-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kesselanlagen – Obnova zdrojů v Plzeňské teplárenské
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova zdrojů v Plzeňské teplárenské
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je funkční dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací, služeb spojených s výstavbou paroplynového cyklu v areálu Teplárna a s výstavbou paroplynového cyklu a horkovodní plynové kotelny v areálu Energetika zadavatele. Veřejná zakázka bude mít charakter dodávky „na klíč“ a bude provedena v souladu s požadavky, podmínkami, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi, které jsou podrobně obsaženy v knize A a B ZD. Základní rozsah díla - zadavatel předpokládá následující základní rozsah díla v areálu Teplárna a v areálu Energetika tvořícího veřejnou zakázku: A. zpracování dokumentace nutné pro realizací díla, a to zejména dokumentace v rozsahu dle vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění a další dokumentace včetně dodavatelské nutné pro zboží, služby a další činnosti spojené s realizací díla včetně jeho vyzkoušení, uvedení do provozu a předání zadavateli, a B. případné demolice a odstranění stávajících staveb, sítí anebo zařízení v místě provádění díla, a to včetně nutných souvisejících přeložek stávajících staveb, sítí anebo zařízení zadavatele, které nesmí být prováděním díla dotčeny, vše v rozsahu nutném pro provedení díla, a C. montáž a uvedení do provozu plynové turbíny včetně příslušenství, a D. dodávka, montáž a uvedení do provozu kompresorové stanice zemního plynu, a E. kompletní stavební část, a F. dodávka, montáž a uvedení do provozu spalinového kotle včetně související stavební části, příslušenství a potrubního zapojení, elektro zapojení vše dle návrhu dodavatele (zhotovitele) v souladu s požadavky Zadávací dokumentace, a G. provedení navazujících služeb souvisejících s dílem jako je zejména koordinace díla, pojištění, obstarání rozhodnutí správních orgánů v návaznosti na provádění díla, zaškolení obsluhy zadavatele, řízení kvality a zajištění BOZP a PO při provádění díla, a H. dodávka a uvedení do provozu řídícího systému nezbytného pro řízení celého paroplynového cyklu včetně propojení do informačního systému zadavatele, a I. dodávka a montáž zařízení elektrických rozvoden a transformátorové stanice pro vyvedení elektrického výkonu do sítě VVN. Zadavatel dále předpokládá následující základní rozsah díla v areálu Energetika tvořícího veřejnou zakázku: J. kompletní dodávka a instalace a uvedení do provozu parní kondenzační turbíny s regulovaným odběrem a vyvedením tepla včetně příslušenství a potrubního napojení vše dle návrhu dodavatele (zhotovitele) v souladu s požadavky Zadávací dokumentace včetně související stavební části, a K. dodávka, montáž a uvedení do provozu chemické úpravny vody v okruhu tepelné elektrárny, a L. výstavba a uvedení do provozu ventilátorové chladící věže, a M. kompletní dodávka a instalace a uvedení do provozu horkovodní plynové kotelny. Podrobnější popis předmětu plnění je uveden v Zadávací dokumentaci. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že v souladu s § 6 odst. 3 ZZVZ omezuje účast ve veřejné zakázce pouze na dodavatele, kteří mají sídlo v členském státě Evropské unie, Evropského hospodářského prostoru nebo Švýcarské konfederace, nebo v jiném státě, který má s Českou republikou či Evropskou unií uzavřenu mezinárodní smlouvu zaručující přístup dodavatelů z těchto států k zadávané veřejné zakázce. Dodavatelé z jiných států budou vyloučeni ze zadávacího řízení.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51500000 Installation von Maschinen und Geräten, 45315200 Turbinenarbeiten, 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungObnova zdrojů v Plzeňské teplárenské
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem, a to v rozsahu článku 8.2.7 návrhu Smluv. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 ZZVZ vyhrazuje v případě, že odstoupí od smlouvy Teplárna nebo smlouvy Energetika nebo smlouvy Horkovodní plynová kotelna Energetika s využitím některého z důvodů vymezeného v článku 32.1.2. návrhu smluv, oprávnění provést nahrazení zhotovitele novým dodavatelem, resp. účastníkem, který se umístil druhý v pořadí, pokud takový nový dodavatel souhlasí, že veškeré plnění bude poskytovat za totožných cenových podmínek obsažených v nabídce nového dodavatele a v souladu se smlouvou Teplárna nebo smlouvu Energetika nebo smlouvou Horkovodní plynová kotelna Energetika, přičemž Zadavatel je v takovém případě oprávněn smlouvu Teplárna nebo smlouvu Energetika nebo smlouvu Horkovodní plynová kotelna Energetika upravit následujícím způsobem: - upravit rozsah díla tak, aby odpovídal nedokončené části díla; - doplnit smlouvu Teplárna nebo smlouvu Energetika nebo smlouvu Horkovodní plynová kotelna Energetika tak, aby nový dodavatel přejímal odpovědnost za celý rozsah díla, tedy včetně nároků z vad díla, záruky za jakost apod. z části již provedené původně vybraným dodavatelem; - upravit harmonogram a případná další smluvní ustanovení a přílohy smlouvy Teplárna nebo smlouvy Energetika nebo smlouvy Horkovodní plynová kotelna Energetika, která v důsledku předčasného ukončení původní smlouvy Teplárna nebo smlouvy Energetika nebo smlouvy Horkovodní plynová kotelna Energetika nejsou aktuální tak, aby v maximální možné míře odpovídaly původní smlouvě Teplárna nebo smlouvě Energetika nebo smlouvě Horkovodní plynová kotelna Energetika; - doplnit smlouvu Teplárna nebo smlouvu Energetika nebo smlouvu Horkovodní plynová kotelna Energetika o ustanovení týkající se předání a převzetí díla od stávajícího sodavatele. Pokud účastník, který se dle výsledku hodnocení umístil druhý v pořadí, odmítne poskytovat plnění namísto původně vybraného dodavatele za podmínek uvedených v předchozím odstavci, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka, který se umístil jako třetí v pořadí. Tímto postupem může zadavatel postupně oslovit všechny účastníky dle pořadí jejich nabídek.