2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby pro Úřad městské části Praha 3
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění úklidových činností v rámci prostor na území městské části Praha 3. Bližší informace k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena rovněž ve Smlouvě, která tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace, v dokumentu Rozsah smluvních činností a harmonogram úklidových prací, který je přílohou č. 3 zadávací dokumentace a v dokumentu Pasportizace, který je přílohou č. 4 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: UMCP 422891/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341130 Hauswartungsdienste, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku spočívající v přípustnosti změny ceny předmětu veřejné zakázky uvedené ve Smlouvě s vybraným dodavatelem v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to v případě, že Index cen tržních služeb v podnikatelské sféře dle zveřejněných údajů Českého statistického úřadu překročí v průměru meziročně 5 %. Bližší podmínky inflační doložky jsou obsaženy ve Smlouvě. Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje možnost změny v osobě vybraného dodavatele v průběhu realizace veřejné zakázky, nejpozději do 6 měsíců ode dne účinnosti smlouvy s vybraným dodavatelem. V případě ukončení smlouvy dle čl. IX. Smlouvy je zadavatel oprávněn (nikoliv povinen) vyzvat k uzavření Smlouvy účastníka původního nadlimitního zadávacího řízení, který se po provedeném hodnocení umístil jako druhý v pořadí. Zadavatel přitom nebude provádět nové hodnocení nabídek, ale bude vycházet z pořadí nabídek v původním zadávacím řízení. Zadavatel však provede posouzení splnění podmínek účasti v zadávacím řízení, pokud tak neučinil v zadávacím řízení s ohledem na § 39 odst. 4 zákona, a posoudí, zda jsou podmínky u účastníka zadávacího řízení splněny. Případné další dodavatele na dalších místech v pořadí dle jejich umístění podle hodnocení nabídek v původním nadlimitním zadávacím řízení může zadavatel oslovit v případě, že by druhý účastník v pořadí (či případně další) zadávací podmínky nesplnil. Případně nově uzavřená Smlouva s novým dodavatelem bude uzavřena jen na zbývající dosud neplněnou část předmětu plnění veřejné zakázky.