2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego na potrzeby Poradni Kardiologicznej oraz Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego tj. holtera ciśnieniowego – 2 szt. (pakiet 1), holtera EKG – 5 szt. (pakiet 2), aparatu echokardiograficznego – 2 szt. (pakiet 3), aparatu EKG – 2 szt. (pakiet 4), zestawu do pneumatycznej profilaktyki przeciwzakrzepowej – 2 szt. (pakiet 5) na potrzeby wyposażenia Poradni Kardiologicznej i Oddziału Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu, ul. Armii Krajowej 8, zgodnie z wyszczególnieniem zawartym w „Formularzu asortymentowo – cenowym” oraz opisem zawartym w „Arkuszach informacji techniczno-użytkowych”, stanowiących załączniki do SWZ. Zamówienie zrealizowane będzie w ramach realizacji projektu pn. „Rozwój i modernizacja infrastruktury Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu w obszarze kardiologii” nr naboru: KPOD.07.02-IP.10-001/25 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D 1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OK I”.
Interne Kennung: PN/25/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Holter ciśnieniowy – 4 szt. (pakiet 1)
Beschreibung: zgodnie z wyszczególnieniem zawartym w „Formularzu asortymentowo – cenowym” oraz opisem zawartym w „Arkuszach informacji techniczno-użytkowych”, stanowiących załączniki do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Holter EKG – 5 szt. (pakiet 2)
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Aparat echokardiograficzny – 2 szt. (pakiet 3)
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Aparat EKG – 2 szt. (pakiet 4)
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Zestaw do pneumatycznej profilaktyki przeciwzakrzepowej – 2 szt. (pakiet 5)
Interne Kennung: Pakiet 5