See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Beveiligingsdiensten Senzer – Objectbeveiliging Publieksruimte en Mobiele Surveillance
Beschreibung: De aanbesteding betreft de levering van beveiligingsdiensten voor Senzer, verdeeld over twee percelen: Perceel 1: Vaste objectbeveiliging (ook wel: manbeveiliging publieksruimte) op locatie Churchilllaan 109 te Helmond. Hier draait het om gastvrije en professionele fysieke aanwezigheid van beveiligers gedurende kantoortijden in de publieksruimte van Senzer. Perceel 2: Mobiele surveillance voor meerdere locaties in Helmond en Asten. Het betreft hier o.a. alarmopvolging, controlerondes en het openen en sluiten van panden buiten kantooruren. Let op: Inschrijving is uitsluitend toegestaan op één perceel. Deze beperking is ingesteld om belangenverstrengeling te voorkomen en de onafhankelijkheid en continuïteit per perceel te waarborgen. De totale geraamde opdrachtwaarde bedraagt, over de maximale looptijd van vier jaar (inclusief eventuele verlengingen), tussen de €880.000 en €1.000.000 exclusief btw. De aanbesteding is onderverdeeld in twee percelen, elk met een eigen scope en financiële bandbreedte: Perceel 1: Vaste Objectbeveiliging (Manbeveiliging Publieksruimte Senzer) Voor de initiële looptijd van 2 jaar: €300.000 – €340.000 exclusief btw Voor de volledige looptijd van 4 jaar: €600.000 – €680.000 exclusief btw Perceel 2: Mobiele Surveillance (Openings-, sluit- en controlerondes + alarmopvolging) Voor de initiële looptijd van 2 jaar: €140.000 – €160.000 exclusief btw Voor de volledige looptijd van 4 jaar: €280.000 – €320.000 exclusief btw Aan deze bedragen kunnen geen rechten worden ontleend. De genoemde waarden zijn indicatief en gebaseerd op historische uitgaven en een reële inschatting van de benodigde inzet. De uiteindelijke uitgaven kunnen fluctueren op basis van feitelijke inzet, ontwikkelingen binnen Senzer of andere externe factoren.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De onderhavige aanbesteding wordt uitgevoerd volgens de openbare Europese aanbestedingsprocedure, zoals bedoeld in de Aanbestedingswet 2012. Deze procedure is voorgeschreven omdat de totale geraamde waarde van de opdracht, verdeeld over twee percelen, boven de drempelwaarde uitkomt voor diensten op het gebied van sociale en andere specifieke diensten (SAS-diensten), waarvoor een verlicht regime geldt. Voor de aanbestedende dienst betekent dit: De aanbesteding wordt aangekondigd via TenderNed en het EU Publicatieblad (TED); Er wordt gebruikgemaakt van een uniform Europees aanbestedingsdocument (UEA); Er is gekozen voor een transparant en non-discriminatoir verloop, met duidelijke gunningscriteria en objectieve uitsluitings- en geschiktheidseisen; De procedure leidt per perceel tot het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer, zonder hernieuwde mededinging; De looptijd bedraagt vier jaar (initieel twee jaar, met tweemaal een verlengingsmogelijkheid van één jaar); Inschrijving is slechts mogelijk op één perceel om focus, kwaliteit en onafhankelijkheid per perceel te waarborgen. Deze opdracht wordt aanbesteed via een openbare Europese aanbestedingsprocedure. De gunning vindt plaats op basis van de Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI), waarbij de beste prijs-kwaliteitsverhouding centraal staat.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vaste objectbeveiliging op locatie (Manbeveiliging)
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument voor volledige scope Zie aanbestedingsdocument voor toelichting
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Mobiele surveillance
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument voor volledige scope Zie aanbestedingsdocument voor volledige toelichting
Interne Kennung: 2