850622-2025 - Ergebnis
Tschechien – Fahrzeuge für Abfall und Abwasser – Pořízení svozového vozidla – Technické služby města Nymburka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení svozového vozidla – Technické služby města Nymburka
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks svozového vozidla s nástavbou pro svoz komunálního odpadu z odpadových nádob (kontejnerů) objemu 120, 240 a 1100 litrů. Vozidlo a na něm upevněné prvky musí být schváleny pro provoz na pozemních komunikacích. Předmět plnění veřejné zakázky je podrobně specifikován v příloze č. 1 závazného návrhu smlouvy, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1