See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPINÁLNÍ IMPLANTÁTY
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou postupné dodávky spinálních implantátů pro Ortopedickou kliniku FNB, 1. LF UK a IPVZ určené pro transpedikulární stabilizaci páteře vč. souvisejícího materiálu a zajištění příslušného speciálního instrumentaria prostřednictvím bezplatné výpůjčky po dobu 72 měsíců. Dodávky budou realizovány prostřednictvím zřízeného konsignačního skladu za podmínek uvedených v Návrhu kupní smlouvy na dodávky prostřednictvím konsignačního skladu a dále ve smlouvě o nájmu prostor sloužícího k podnikání, která bude uzavřena současně s kupní smlouvou.
Interne Kennung: Z035/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Základní fúzní systém pro transpedikulární stabilizaci páteře
Interne Kennung: Z035/2025 1. část
Los: LOT-0003
Titel: Fúzní systém pro transpedikulární stabilizaci páteře kompatibilní s navigačním systémem (Položka 1 – Th-L (standardní a mini-invazivní), Položka 2 – C-Th)
Interne Kennung: Z035/2025 3. část
Los: LOT-0002
Titel: Pokročilý fúzní systém pro transpedikulární stabilizaci páteře (Položka 1 – Th-L, Položka 2 – C-Th)
Interne Kennung: Z035/2025 2. část