See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i transport odpadów komunalnych oraz odbieranie, transport i zagospo-darowanie odpadów zielonych, powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych na obszarze Gminy Kuźnia Raciborska
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Świadczenie usług: a) odbioru i transportu odpadów komunalnych, b) odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów zielonych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych na obszarze Gminy Kuźnia Raciborska, zgodnie z Uchwałą Nr XXVI/214/2020 Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi postanowieniami oraz Uchwałą Nr XXVI/ 213/2020 Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kuźnia Raciborska. 2) Wyposażanie nieruchomości nieodpłatnie w worki do selektywnego gromadzenia odpadów komunalnych, o pojemności, kolorach i oznaczeniu wynikających z zasad określonych w regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kuźnia Raciborska oraz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 10 maja 2021 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz. u. z 2021 r. poz. 906) w ilości każdorazowo równej oddanym przez właściciela nieruchomości workom wypełnionym selektywnie zbieranymi odpadami. 3) Sprzedaż właścicielom nieruchomości pojemników lub worków na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne. 4) Zapewnienie właścicielom nieruchomości zgłaszającym odbiór odpadów budowlano-rozbiórkowych kontenera za odrębną odpłatnością lub umożliwienie im bezpłatnego odbioru w swojej siedzibie worków na odpady budowlane i rozbiórkowe, przed odbiorem tych odpadów odbywającym się na zasadach określonych w opisie przedmiotu zamówienia. 5) Właściciele nieruchomości są zobowiązani do samodzielnego zakupu i zaopatrzenia się w worki przeznaczone do gromadzenia tekstyliów i odzieży. 6) Pojazdy powinny spełniać wymogi techniczne dotyczące wyposażenia pojazdów oraz utrzymania odpowiedniego ich stanu technicznego, określone w § 4 i § 5 rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz.U. 2013 r., poz. 122). 7) Pojazdy powinny być wyposażone w moduły GPS umożliwiające śledzenie tras przejazdu i ich pracy.
Interne Kennung: IB.271.12.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i transport odpadów komunalnych oraz odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów zielonych, powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych na obszarze Gminy Kuźnia Raciborska.
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) Świadczenie usług: a) odbioru i transportu odpadów komunalnych, b) odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów zielonych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych na obszarze Gminy Kuźnia Raciborska, zgodnie z Uchwałą Nr XXVI/214/2020 Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej z dnia 26 listopada 2020r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi postanowieniami oraz Uchwałą Nr XXVI/213/2020 Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej z dnia 26 listopada 2020r. w sprawie ustalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kuźnia Raciborska. 2) Wyposażanie nieruchomości nieodpłatnie w worki do selektywnego gromadzenia odpadów komunalnych, o pojemności, kolorach i oznaczeniu wynikających z zasad określonych w regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Kuźnia Raciborska oraz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 10 maja 2021r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (Dz. u. z 2021r. poz. 906) w ilości każdorazowo równej oddanym przez właściciela nieruchomości workom wypełnionym selektywnie zbieranymi odpadami. 3) Sprzedaż właścicielom nieruchomości pojemników lub worków na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne. 4) Zapewnienie właścicielom nieruchomości zgłaszającym odbiór odpadów budowlano-rozbiórkowych kontenera za odrębną odpłatnością lub umożliwienie im bezpłatnego odbioru w swojej siedzibie worków, przed odbiorem tych odpadów odbywającym się na zasadach określonych w opisie przedmiotu zamówienia. 5) Właściciele nieruchomości są zobowiązani do samodzielnego zakupu i zaopatrzenia się w worki przeznaczone do gromadzenia tekstyliów i odzieży. 6) Pojazdy powinny spełniać wymogi techniczne dotyczące wyposażenia pojazdów oraz utrzymania odpowiedniego ich stanu technicznego, określone w § 4 i § 5 rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 11 stycznia 2013 r. w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (Dz. U. 2013 r., poz. 122). 7) Pojazdy powinny być wyposażone w moduły GPS umożliwiające śledzenie tras przejazdu i ich pracy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” wraz z załącznikami nr 1, 2, 3, stanowiący załącznik nr 1 do niniejszego zaproszenia oraz projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do niniejszego zaproszenia.